«Люди (та, або) чи (як, не) свині» читать онлайн книгу 📙 автора Василя Усатенко на MyBook.ru
  2. Книги о приключениях
  3. ⭐️Василь Усатенко
  4. 📚«Люди (та, або) чи (як, не) свині»
Люди (та, або) чи (як, не) свині

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Стандарт

229 руб.

Доступ к классике и бестселлерам от 1 месяца

Оцените книгу
О книге

Ми не так далеко пішли від природи, як нас у цьому намагаються запевнити. Люди не просто залежні від навколишнього світу, а й, безперечно, підкорюються законам існування живої матерії. Що хвилини людина дихає, споживаючи кисень і виштовхуючи вуглекислоту. Декілька разів на день, для подальшого повноцінного життя, необхідно спожити більш менш якісну їжу та відновлювати вологу. Напевно, немає такої особистості яка б не відчувала нестримного поклику, хоча й замаскованого, до відтворення. Ото ж люди народжуються, дорослішають, старіють і відходять у вічність, так само як більшість істот у цьому мудрому світові, не дивлячись на те, що ми набагато розумніші від усіх відомих організмів. Як що розглянути будь яку екосистему, будь то амазонські хащі чи пустельні дюни, легко відмітити залежність усіх мешканців одне від одного. Таку ж збалансовану систему створила навколо себе людина.

читайте онлайн полную версию книги «Люди (та, або) чи (як, не) свині» автора Василь Усатенко на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Люди (та, або) чи (як, не) свині» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Объем: