Микола Хвильовий — отзывы о творчестве автора и мнения читателей

Отзывы на книги автора «Микола Хвильовий»

full-blown-88

Ранні твори Хвильового мають свій, дещо важкий настрій, стислий переказ і певну незрозумілість.
Схожі емоції відчуваєш при читанні "Санаторійної зони". Є тут щось від Кафки. Невловиме, загадкове, потворне.
"Я (Романтика)" - складна історія про муки совісті, вибору і служіння ідеалам. У наш час - щось неймовірне.
В той же час "Іван Іванович" - оповідання, схоже на твори Зощенка. Гумор, сатира, іронія. Це влучне висміювання пристосуванців, створене за часів НЕПу.
А "Сентиментальна історія" - найбільше схожа на приклади класичної літератури.
На жаль, загадкові "Вальдшнепи" не дійшли до нас у повному обсязі. Ці думки справжнього революціонера Хвильового про революцію, що її результатами скористалися не ті люди, дуже цікаві.

6 февраля 2024

full-blown-88

А "Сентиментальна історія" - найбільше схожа на приклади класичної літератури.

6 февраля 2024

vendeta1984

чи є пророки в Україні? ми завжди були падкими на когось чи на щось, ми завжди шукаємо пам'ятники та монументи, замість того, щоб розслабитись та жити так, як живеться. не хочу наділяти Хвильового епітетами, але він дійсно крутий. навіть більше ніж крутий.
його Вальдшнепи, це його життя. його боротьба, яка прослідковується усюди.. починаючи від Я- Романтики, закінчуючи його самогубством.
Хвильовий - це наша душевна драма, драма нашого народу.
і я знайшов в його книжці те, що шукав. знайшов традицію, українську традицію..
читайте... воно того варто

1 января 2015

likasladkovskaya

Юнак, хворий на сухоти ,Повільно згасає. Поряд лишається любляча жінка. Біль втрати ,останні зізнання, вірність революції, М*ятежність духу ,нескоренність.

18 августа 2013

full-blown-88

глибокий соціальний роман із любовною лінією. на жаль, друга частина не збереглася. сюжет обривається на найцікавішому місці

20 декабря 2023

20 декабря 2023

likasladkovskaya

Тлом є революція. Дівчина з дивним іменем Б*янка вирішує завоювати місто. Чиста ,наївна ,цнотлива істота з тонкою душею швидко змінюється. Місце розчавлює її серце ,тому Б*янка стає жорстокою, цинічною людиною, аби зайняти своє місце під сонцем. На путі їй зустрічаються дивакуватий художник Чаргар ,що боїться мати стосунки з жінками та нахабний начальник ,що тільки і має на розумі ,як затягнути її в ліжко. Кого вона обере? Чи зможете вона переступати через трупи? Вона має пережити одну ніч ,ніч , в яку зруйнуюється віра ,вона знищить ікону і постане нове життя. Чи відновиться вона ,немов Фенікс? І чи схочете ви жалкувати за нею наприкінці повісті?

18 августа 2013

kates...@ukr.net

Надзвичайно приємна мова! Сподобався голос озвучування! Дякую за задоволення!
29 февраля 2024