«Minu Kreeta. Mineviku hõng Euroopa lõunatipus» читать онлайн книгу 📙 автора Jaana Albri на MyBook.ru
  2. Книги о путешествиях
  3. ⭐️Jaana Albri
  4. 📚«Minu Kreeta. Mineviku hõng Euroopa lõunatipus»
Minu Kreeta. Mineviku hõng Euroopa lõunatipus

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Euroopa lõunapoolseimasse punkti sattumine oli mu pikaajaline soovunelm, aga ka tühipaljas juhus. Mind ei oodanud Kreetal keegi ja ma ei teadnud isegi, mida ma peale ihu hellitava sooja päikese oma elult tahan. Lasin end voolul edasi kanda, sest nii tundus lihtsam.

Möödunud on üle kümne aasta. Elan saarel, kus kõige hinnalisem varandus on arvukas lambakari ja suur oliivisalu. Märkamatult on ajamasin mind vähemalt viiskümmend, võibolla rohkemgi aastat tagasi viinud – ühiskonda, kus kehtivad mujal unustuse hõlma vajunud või meile arusaamatud uskumused ja kombed.

Kreetal on kõrvuti kaks täiesti erinevat maailma – arhailiste väärtustega agraarühiskond ja moodne hedonistlik lääs. Eks see vastuolulisus ongi üks põhjus, miks nii paljud võõrad Kreetale jäävad. Nii juhtus ka minuga.

читайте онлайн полную версию книги «Minu Kreeta. Mineviku hõng Euroopa lõunatipus» автора Jaana Albri на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Minu Kreeta. Mineviku hõng Euroopa lõunatipus» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: