Фрида Нильсон — отзывы о творчестве автора и мнения читателей

Отзывы на книги автора «Фрида Нильсон»

julia.a....@gmail.com

понравилась
15 апреля 2022

Руслана Кучер

Як ви думаєте, чи можна співчувати шахраям і люто ненавидіти законних представників влади? О, такого і в житті вистачає)) А от коли головну героїню роблять Горилою, то це змушує замислитись. Хоч я так і не зрозуміла, що заважало їй бути жінкою… Утім, ладно. На сюжет це не вплинуло, а, можливо, дітям так цікавіше читати #дитячалітература як-не-як.
Анотації пишуть, що ці книги навчать дітей краще розуміти батьків, що всі вони різні і т.д. Я думала, що у дівчинки будуть якісь проблеми із Горилою, але щось діти у книгах дуже виховані й істерики не влаштовують, то ж все відбувалося тихо-мирно. Максимум, Юнна просить залишити велосипед, який їй не потрібен, але потім на ньому катається #ажгайшумить
Мені сподобалось, що Горила, можна сказати, не змінюється, але дівчинка з часом стає готова приймати її такою, як вона є. Спочатку це дратувало дитину: «Що про нас інші подумають?», але потім стало неважливо, головне – самій щось про це думати, якщо ти впевнена, що все добре, то думка інших не така вже й важлива. Ці б слова та золотими літерами всім батькам і дітям надрукувати і в рамку вправити! Адже часто наші конфлікти бувають через невиправдані очікування (ще й не наші, а юкусь абстрактну суспільну думку)…
Кінець класний! Горила краде дівчинку й тікає від жорстокого «офіційного» світу на берег моря. Висновок: якщо до вас приїхала Горила, то дізнайтесь, яка вона всередині, ну, й не судіть книгу по обкладинці.
Читається легко й швидко. Всім батькам обов’язково для прочитання.
21 марта 2018

Елена

Отличная детская книга. Дети 7 и 9 лет с удовольствием слушали. Очень любим скандинавскую детскую прозу. Добродетель в ней преподносится очень ненавязчиво, без пафоса и надрыва. Она как-то по-особенному близка, понятна, очень атмосферна. От неё исходит что-то тёплое, уютное. За внешней простотой и отчасти наивностью, чувствуется глубина, гармония и какая-то безмятежная вечность. Ну и конечно озвучка. Она просто прекрасна. Голос какой-то поистине волшебный. Трогает до глубины души, сложно передать словами. Озвучка безусловно очень украсила данную книгу.
14 ноября 2022

Юлия Макеева

Жуткая, мрачная и затягивающая книга. Обжигающая... Почему-то не воспринимается как хэппи-энд её конец, так ярко описана Индра и её слуги. Подросткам читать стоит, но тем, которые нормально переносят жестокие моменты, смерть и любят неоднозначных героев
23 января 2023

Olga Golovina

Прекрасная книга! Прочитала четырёх летней дочке с огромным удовольствием!
28 августа 2017

Дарья Гущина

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍книга очень хорошая
6 декабря 2023

bondare...@gmail.com

Прочитала с интересом!. Есть тонкая философия в понимании добра и зла!
16 марта 2022

sgas...@gmail.com

нам понравилось. короткие истории о так знакомых детям проблемах.
19 марта 2022

Очень классная книга мне очень понравилась ставлю 5 звёзд
6 апреля 2022

Юлия Макеева

Книга жуткая, затягивающая и одновременно абсурдная
26 января 2023