«Kes võttis minu raha? Miks aeglased investorid kaotavad ja kiire raha võidab» читать онлайн книгу 📙 автора Роберта Кийосаки на MyBook.ru
  2. Экономика
  3. ⭐️Роберт Кийосаки
  4. 📚«Kes võttis minu raha? Miks aeglased investorid kaotavad ja kiire raha võidab»
Kes võttis minu raha? Miks aeglased investorid kaotavad ja kiire raha võidab

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге
• Kas olete väsinud kuulmast ikka seda vana nõuannet: „Säästke raha, investeerige pikaajaliselt ja hajutage”? • Kas tahate teada saada, kuidas ja miks professionaalsed investorid suurendavad oma raha liikumiskiirust selle parkimise asemel? • Kas teate, et teie investeerimisnõustaja ettevõte teenib raha ka siis, kui teie seda kaotate? • Kas tahate teada, miks suurem osa finantsnõustajaid ei soovi, et te seda raamatut loete? Raamat "Rikka isa" sarjast, millest saab väärtuslikke nõuandeid, kuidas paigutada oma kapitali nii, et paigutaja ei oleks mitte pankrotis, vaid raha tooks talle üha uut raha juurde.

читайте онлайн полную версию книги «Kes võttis minu raha? Miks aeglased investorid kaotavad ja kiire raha võidab» автора Роберт Кийосаки на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Kes võttis minu raha? Miks aeglased investorid kaotavad ja kiire raha võidab» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: