ESET_NOD32

Рецензии и отзывы на Пророчество

GraceMime

Для мене Андрій Кокотюха - це своєрідний "знак якості". Беручи в руки будь-яку його книгу, я знаю, що проведу час із задоволенням. Роман "Пропочиця" винятком не став. Захопливо і цікаво. Тут є все - вміло закручена інтрига, логіка і послідовність пригод, ексцентричні й інертні персонажі, дрібка іронії, гарні діалоги. Ціную роботи письменника й за чудово, на мій погляд, прописані образи героїв - живі люди, реальні люди, яких можна легко зустріти в повсякденному житті, від чого віриш у правдоподібність подій.
    Колишній працівник карного розшуку Сергій Горілий, відсидівши термін у колонії за себе і не тільки, вже за кілька тижнів на свободі вляпується в ситуацію, що загрожує його життю. А в ситуації задіяні злодії в законі, давні і теперішні колеги, коханці й коханки, відьми-пророчиці, дрібні лиходії, відставні співробітники, депутати, бакніри, бандити... Образ Горілого - дуже характерний. Не вундеркінд, але далеко й не дурень, не кришталево чистий американський коп, але й не ниций продажний барига, який нічим не відрізняється від злочинця. Сільський хлопчина, якого в міліції навчили пити високоградусне у великих об"ємах і пресувати всіх кого треба й не треба, але за межу все ж не виходить.
    Всі деталі, які виникають впродовж оповіді, не випадкові, тому наприкінці складаються у цілком логічний ланцюжок. Знаючи, цю особливість автора, я ще в середині вирахувала головного "правопорушника", але мій ланцюжок виявився зовсім не таким, як в книзі ;)
    Отже, ще один якісний зразок прози на полиці від улюбленого автора, або як сказала Оксана Забужко -

...Класний український детектив із класним українським ментом...
    Zhigalow

Яскравий представник жанру.
    Книжка представляє із себе цілий клубок, який приємно розплутувати. Завжди вважав що у детиктиві головне - хто? Хто вбив, і чим неочикуваніша персона тим краще. Але після прочитання близька десятка детективів, зрозумів ще є головним два - як? Перше - як вбивця організував вбивство, замітав сліди і тому подібне, Друге -як саме розслідування велося, як мислив слідчий, як вів себе. Всі хто і як в цьому романі на гідному рівні. Мені було не скучно читати його вечорами після роботи, а це головне в детективі.

Lentyaeva

Книга маленькая, но мучала я ее долгоо. Сначала все шло как надо, а потом все скучней и скучней становилось. Ели заставила себя ее дочитать. Ну никакая книга, как по мне.
    Ради смеха я предположила, что Демоном может оказаться тот самый, кто им и оказался в итоге. Мдаа... Не впечатлило.
    Чувствую разочарование лишь после прочтения.