Рецензии и отзывы на Її сукня

Ardoss

Я купила цю книгу через ну дуже красиву обкладинку. А в купі з нею була ще й інтригуюча анотація. Та і містичні книги українських письменників трапляються дуже рідко. А тут ще й про якісь родові таємниці йшла мова - ну як втриматись? Але не скажу, що книга мене прям дуже вразила. Вона нагадала мені фільми Гая Річі, для мене вони мов довгий серіал в перемотці. От і книга Рогашко це ніби 3-4 добротні книги переписані в скороченому варіанті.
    Якщо чесно, то мене дуже дратувала сама головна героїня, її характер і мотиви багатьох вчинків (як от любов до Дениса чи та ж сама любов але вже до Сашка) абсолютно нерозкриті. В історію її роду напхали все, що тільки можна було напхати - тут тобі і змішання крові, і заслання в Сибір, і голодомор, і шамани, і статуетки-богині. Що занадто, то нездраво. Але в плюс можна відмітити, що книга читається дуже легко і сама мова у Алли Рогашко дуже хороша. Якби дещо відфільтрувати сюжет та глибше прописати персонажів вийшла б чудова книга. Та все ж раджу до прочитання і сподіваюсь, що наступні книги автора будуть більш продуманні.