«Pilgud ette. Arengufondi mõtteraamat 2013» читать онлайн книгу 📙 автора Tõnis Arro на MyBook.ru
  2. Экономика
  3. ⭐️Tõnis Arro
  4. 📚«Pilgud ette. Arengufondi mõtteraamat 2013»
Pilgud ette. Arengufondi mõtteraamat 2013

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

2017 год

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге
Meil on hea meel tuua lugejani mõned valitud mõtted Eesti majanduse tuleviku teemadel. Osad neist on mõeldud ja kirja pandud meie endi, teised meie koostööpartnerite ja mõttekaaslaste poolt. Loodame, et ühiste kaante vahel pääsevad need mõjule, kasvavad suuremaks ja aitavad niiviisi Eesti elu edenemisele kaasa.

читайте онлайн полную версию книги «Pilgud ette. Arengufondi mõtteraamat 2013» автора Tõnis Arro на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Pilgud ette. Arengufondi mõtteraamat 2013» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Время на чтение:
3 ч.
Издатель
Правообладатель
ent suure tõenäosusega jõuab enamik pärast pingutust sinna elug
21 февраля 2021

aga ometi on kogu meeskond korraga ühel meelel selle punkti osas, kuhu tahetakse jõuda ning millest pigem mööda põrutada (mis see neli või kuus aastat keerul
7 декабря 2020

eesmärgiks: „Mis oleks, kui iga meie töötaja elaks kaks aastat kauem lihtsalt sellepärast, et ta töötab meil?” Ja siis mõtlevad meeskonnad selle taha ise välja, kuidas om
7 декабря 2020