Питер Пэн

George3

Почему-то эта сказка и ее многочисленные экранизации прошли мимо меня, хотя название было на слуху. Возможно поэтому дети и внуки тоже ее не читали. Прочитав ее сейчас, особого впечатления не почувствовал, но это и понятно. Если бы я ее прочитал в 8-12 лет, то это был бы другой разговор. конечно, для детей сказка представляет большой интерес, и не только развлекательный. Она способствует развитию любознательности, полету детской фантазии, желанию совершить что-то необыкновенное. Остается только жалеть, что не прочитал ее вовремя. Действительно, каждому фрукту свое время.

lihoxka

Впервые я прочитала книгу в 18 лет.В детстве я смотрела только мультик.Удивительная сказка, которая очаровала меня с первых страниц. В ней много чудес, в ней есть остров, на котором нет родителей и можно делать все что хочешь . Чудесный мальчик , который не хочет взрослеть. У него много приключений и он умеет летать. Читать об этом очень интересно. И вот мне вчера исполнилось 18 , так хочется стать опять маленьким беззаботным ребенком, как Питер.

NettiKepp

Много слышала об этой книге, но как-то не было времени читать или хотя бы посмотреть фильм/мультфильм. Но вот наступили каникулы, и я решила её прочитать.
    Очень добрая книга, хоть иногда встречаются достаточно резкие высказывания, например, о родителях (кто читал - поймёт). Прочитала книгу за день. Для меня это непривычно, потому что я люблю растягивать книги. Но эту хотела прочитать сразу.
    Немного о содержании. Мне понравилось, что тут параллельно повествуется о детях, сбежавших с Питером, и о родителях, которые ждут своих детей. Сам автор рушит многие стереотипы, например, о том что все дети любят своих родителях, хотят им лучшего и не бросают их. Жестокая правда, ведь действительно дети играют на чувствах своих ролителей. Но это не замечают, ведь для всех дети настоящие ангелочки.
    Кстати, недавно прочитала где-то цитату, в которой говорилось, что Питер Пэн - это ангел, который провожает умерших детей к небесам... . Бред. Если дети умерли, то почему в конце книги и фильма дети вернулись к родителям?!
    Вообщем, отличная книга, детская, полная волшебства. Если не читали - прочитайте, она того стоит.

Vika_Unizhona

Звісно, що так. Але це було так давно, що може здатися і неправдою. Вона в кожного своя, унікальна. Там живуть казкові звірі, індіанці, пірати і інші дітлахи. Країна вічного дитинства і безмежних можливостей. Правила, закони - все визначаєш ти сам. Щоб туди потрапити варо лише заплющити очі і полетіти. Не так і важко правда?Але один нюанс - у неї потрібно вірити.

Головний герой - Пітер Пен. Скільки йому років? Як виглядає? Хто його батьки? На всі ці запитання немає однозначної відповіді. Пітер гіперактивний веселий хлопчина, який завжди у пошуках пригод. Не розуміє правил, цінує справедливість, бачить все або тільки погане, або тільки хороше, смерть і життя - для нього пригода і звісно не хоче дорослішати. Він дух дитинства, який є у кожному з нас.

Інші герої створюють атмосферу і надають неповторності.
    Фея Дзинька - яскравий спалах, ревнива подруга Пітера Пена, яка таємно закохана у нього, елегантне і самовпевнене створіння;
    Загублені хлопчики - загублені діти, які проживають на острові;
    Пірати - лихі і жорстокі люди, які хочуть захопити хлопчиків, під кервництвом капітана Гака;
    Капітан Гак - керівник піратів, яких хоче позбудится Пітера. Оскільки через його витівку, він втратив руку і тепер не може жити без хвилювань, бо втратив спокій через хвилювання про неминучу смерть;
    Індіанці - племя, яке не дає піратам захопити всю територію;
    Крокодил- причина страху Гака, його скринька Пандори.

Події розвиваються динамічно. Сюжет сповнений чарівними моментами: нянка-собака, літаючі діти, магічний острів. Герої потрапляють у неприємності і вміло знаходять вихід. Вони живуть, радіють моментам, проходять через безліч небезпек, але залишаються неповторними.

Як і у кожної казки тут є мораль і навіть не одна.

Перша - кожній дитині потрібна мама. Нам може здаватися, що ось такі ми вже великі і нам не потрібно нічиєї допомоги, але насправді це не так. Коли якісь неприємності чи щось не задалося, приємно усвідомлювати, що матусине вікно завжди відчинене і чекатиме на тебе скільки потрібно.

Друга - так, без сумніву, ми всі подорослішаємо, але потрібно не забувати, якими ми були колись і завжди залишати у собі маленького Пітера Пена. Щоб щиро радіти, вміти від душі посміятися, побути несерйозним і просто хоч на декілька хвилин повернутися до Небувандії.

Пітер Пен приходить до кожного, але чи відчинене твоє вікно?