Ярослав Стельмах — отзывы о творчестве автора и мнения читателей

Отзывы на книги автора «Ярослав Стельмах»

Nina_M

Весела дитяча книга, що "заходить" шестикласникам на ура. Навіть не очікувала,що їм так сподобається.

Отже, двоє друзів приїздять до бабусі на літо і дізнаються, що в озері живе потвора. Звісно, її потрібно:

а) побачити (а ще краще зловити);

б) вивчити (не інакше, як на науковому рівні).

Відповідні рішучі кроки здійснюються невідкладно: копається яма з приманкою, читається науково-популярна література, здійснюється патрулювання території.

Потвора і справді існує. Що це за загадкове створіння - розгадка на останніх сторінках.

24 апреля 2022

Galarina

Головне моє зауваження - це чому так мало? Чому веселі та повчальні літні пригоди хлопців такі короткі? Оце головне і єдине зауваження, бо все інше то вже лише захоплення та захват.
Майбутні шестикласники отримують на літо завдання - зібрати колекцію комах. "Вся надія" на двох друзів - Сергія та Дмитра, що вирушили до бабусі в село на літні канікули, відпочити та виконати завдання. Бабця лояльна до всіх хлопчачих забав, тож дозволяє зрідка ночувати в лісі, біля озера. А там таке...
З гумором (я дійсно декілька разів щиро сміялася), написано такою цікавою, живою, рідною мовою.
Обов'язково продовжу читати Ярослава Стельмаха.

6 ноября 2018

juikajuinaya

Дети заканчивают 6й класс, сдают экзамены и получают задание на лето от учительницы ботаники и зоологии - собрать коллекцию насекомых. Ради этого уговаривают родителей отпустить их из города к бабушке в село.
И вот тут начинаются приключения! Не все смогут понять радость мальчишек от ночевки под открытым небом, будучи обкусанными комарами. Не все поймут встречу рассвета во время летних каникул, когда можно подольше поспать и понежиться. Два друга же ловят все эти прекрасные моменты!
Одно только не дает им покоя: какое-то чудовище в озере. Чтобы поймать и изучить его, ребята ходят постоянно в библиотеку, изучают книги по зоологии, зубрят целые статьи. При этом они помогают бабушке, поддерживают друг друга, помогают. И пусть их мечта выманить на берег это чудовище из озера и сделать великое открытие не осуществилась, они все равно рады проведенному времени. Ведь мальчишки узнали так много нового и интересного, что надеются, что учительница простит им несобранную коллекцию.

30 марта 2015

_vkucenko