Вiкторiя Гранецька — отзывы о творчестве автора и мнения читателей

Отзывы на книги автора «Вiкторiя Гранецька»

LeRoRiYa

Небольшое вступление. Несмотря на то, что на Лайвлибе я уже почти год и рейтинг у меня при этом довольно высокий, я не участвовала ни разу ни в каких играх и конкурсах, предлагаемых администраторами. Просто люблю читать книги, живу ими, если честно, люблю делиться впечатлениями о прочитанном и историями. Из книг состоит вся моя жизнь. Начинала я только как заядлая читательница, а в шесть лет написала первое стихотворение. Впрочем, стихи для меня только повод выплеснуть мгновенные чувства. Настоящее желание писать у меня проснулось лет в девять, а всерьез я воспылала мечтой стать писательницей в тринадцать. Вот с тех пор я когда не пишу, тогда читаю, и наоборот.

У нас в Украине есть замечательнейший литературный конкурс "Коронация слова". Он не только позволяет молодым авторам заявить о себе, но и дает новый виток развития украинской литературе (обязательным условием на конкурсе является украинский язык написания произведения). Именно благодаря этому конкурсу я открыла для себя талант Виктории Гранецкой.
Я слежу за этим конкурсом с 2009 года, планирую закончить книгу и тоже попытать счастья..., но дело не в этом. Дело в том, что "Коронация" выпустила в свет немало действительно талантливых писателей. Виктория Гранецкая как раз одна из таких.

Ее дебютная книга "Мантра-омана" получила Гран-при на конкурсе "Коронация слова - 2011". Это весьма яркое и своеобразное произведение.
"Тіло тм" - вторая книга этой писательницы. Она пока что совсем новая, появилась в книжных магазинах в конце июня, так что думаю, скоро не придется "спасать" книгу рецензиями. Я добавила ее на Лайвлиб и взялась курировать, но уверена, что скоро от читателей отбоя не будет.

Виктория Гранецкая смогла пленить мое сердце с первой книги, и я дала себе слово не пропускать ее новинок. Должна признать, что книга меня ни капельки не разочаровала. Она написана не совсем в том жанре, что первая, но также весьма интересно, с присущим писательнице психологизмом и мистицизмом. Тема также весьма актуальная - на что готовы пойти люди ради того, чтобы быть всегда молодыми и красивыми, да еще жить при этом вечно?
И вот корпорация "Тело Тм" разработало уникальный метод сохранения вечной молодости. Привело это к невероятным последствиям.... Я прочитала книгу буквально за день, просто не имела возможности раньше войти на сайт и написать рецензию.
Каждый персонаж врезается в память. Особенно тронула судьба Юрия и Эштон ван Хелл.
Сюжет показался мне весьма неординарным, персонажи яркими и с характером, а язык написания - потрясающим. Советую книгу всем, кто владеет украинским (сможете оценить красоту языка!). Но даже те кто не владеет языком Шевченко. а например, только русским, не найдет там сложных для понимания слов. Так что читайте смело и наслаждайтесь!

22 июля 2013

Natali39419

Колись дуже захоплювалась книгами Люко Дашвар і от беручи до рук чергову її книгу вирішила прочитати вступне слово написане Ольгою Герасимюк. Вже не пам"ятаю точно як там воно звучало, але було щось типу: буде весело, гірко, моторошно, але воно того варто. Так само і з цією книгою величезний клубок емоцій та переживань. Абсолютно несподівані повороти. От на середині книги склалося відчуття, що фінал вже чітко окреслений, ну хіба деякі деталі ще потрібно підправити і все, а ні, автор повністю перекреслює все наплановане і очікуване.
Дуже сподобались елементи надприродного: всі ці перевертні, відьми чи то пак просто люди із надзвичайними здібностями. Все вийшло якось дуже доречно і легко. Історія кожного з героїв повністю склалась в голові, як минуле так і майбутнє. І якщо чесно, зовсім не хочеться продовження, для мене всі крапки над "і" розставлені, а друга книга буде вже недоречною.
Книга на ніч. чи доречніше сказати, на мить. Адже разом з нею час летить непомітно. Читайте, воно варто того.

23 июля 2015

mokasin

Здавалося, що мене уже ніяким уявним майбутнім не здивуєш. Але ні, читав із захопленням. І це при тому, що тема переселення душі аж ніяк не нова ні у літературі, ні у кінематографі. Та й закінчення вийшло у стилі голівудських блокбастерів - мовляв, продовження буде.

29 декабря 2014

olvo2

2053 рік, людство винайшло та зробило успішний бізнес з методу трасплантації душ. Доктор Паскуда - один з багатьох, хто працює задля цього бізнесу, небажаючи цього, але вирватися у нього не має змоги. Усі пацієнти перед ним - як відкрита книга, багатьох він просто зневажає або ненавидить, хоча некотрих жаліє. У нього є своя велика та благородна мета - виконати обіцянку дану ще у дитинстві людині, дівчинці, яку він обожнює більш за все.

Коли я в анотації прочитала зрівняння цього твору з шедеврами Кінга, то усміхнулася до себе, думаючи що воно аж занадто. Але згодом переконалася у протилежному - психологізм та хоррор у книзі зовсім не поступаються метру Стівену.

На превелике моє задоволення в кінці мене чекав неочікуваний, з несподіваною розв'язкою, навіть трохи голівудський, але хєпі-енд. Незвичайна книга, яка перевищила мої сподівання.

13 ноября 2014

BadBooksLover

Нащо було переносити головну дію роману в Америку майбутнього?
Нащо стільки еротичних сцен, як в дешевому любовному романі?
Нащо стільки "роялів в кущах" по всьому сюжету?
Нащо?..Нащо...нащо
Після прочитання трохи нудить, як від аттракціонів у парку розваг, як в тому парку де загинуло п'ятеро дітей, тих дітей за для яких викрали тіла п'ятьох сиріт, тих сиріт що з Карпат, тих Карпат де старий мольфар виховує малого...
Це як з будинком, котрий побудував Джек. Чи як лялька-мотанка (котру неможливо знищити) що намотується по спіралі.
Всі сюжетні повороти взаємозв'язані й коли висить рушниця, то вона обов'язково має стрельнути. А, починаючи розповідати щось про сюжет, вже не можеш себе спинити.
Найбільша в своїй популяції казкова птаха обломінго зустрічає читача на кривенькій любовній стежці сюжету.
Головний герой ще в дитинстві закохався в дівчинку. Ні, не так - ЗАКОХАВСЯ на все життя, заприсягся її захищати й оберігати. Та як виріс проміняв душу своєї коханої на її тіло, котре в тої вкрали й заселили туди прибебехану багату спадкоємицю з психічними відхиленнями.
Ото й би казочці кінець, якби не "Всесвітня Змова тм"!
Тепер вже точно все.
Тим хто полюбляє лоскотати собі нерви й не лякається описів сексу, як в бульварному чтиві - MUST READ.

22 октября 2016