«Timmu ämber 2: näed nüüd, mis sa tegid» читать онлайн книгу 📙 автора Stephan Pastis на MyBook.ru
  2. Книги для детей
  3. ⭐️Stephan Pastis
  4. 📚«Timmu ämber 2: näed nüüd, mis sa tegid»
Timmu ämber 2: näed nüüd, mis sa tegid

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

2016 год

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге
Timmu Ämber on tagasi! Ja piisab sellest, kui teada kolme asja: ma sündisin, ma rajasin impeeriumi, ma ilmutasin hiilgavust. [[HIILGAV]] Ja nüüd kavatsen ma lahendada oma põlvkonna kõige suurema mõistatuse. Aga seal kusagil on keegi, kes tahab tünga teha. Sulida. Tüssata. Nii et loomulikult pean ma silmad lahti hoidma selle ainsa asja suhtes, mis võib mulle hukatuslikuks saada: SAHKERMAHKER. STEPHAN PASTISI sulest on ilmunud raamat „Timmu Ämber. Tehti vigu”, kuid ta on ka palju kiidusõnu pälvinud, andunud austajaskonna leidnud ja enam kui seitsmesajas ajalehes ilmunud koomiksi „Pärlid sigade ees” autor. Ta elab California põhjaosas.

читайте онлайн полную версию книги «Timmu ämber 2: näed nüüd, mis sa tegid» автора Stephan Pastis на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Timmu ämber 2: näed nüüd, mis sa tegid» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: