Листи з того світу

sireniti

Я в захваті. По-перше, дуже гарне видання, приємно було тримати в руках "живу" книгу хорошої якості. По-друге, не розчарувалася. Що я хотіла? Захопливу, цікаву книгу нового українсткого автора. Що отримала? Добротний містичний триллер, та ще й розповіді про Львів, як бонус. Я в захваті? Я попискую від зпдоволення.
    На такі книги важко пишуться рецензії. Якось те, що дуже близьке, не хоче лягати на бумагу.
    Сюжет простий. Працюючи в якості волонтера на кладовищі, студент Андрій випадково знаходить у одному із склепів листа майже півстолітньої давності. Ось і починається загадкова історія з дивними збігами обставин, людей. Зі спиритичними сеансами, посланнями з того світу, привидами і ворожінням на кавовій гущі. А ще тут є місце коханню, вірній дружбі, сімейним таємницям  і  навіть детективу.
    Окреме спасибі автору, що "прогуляв" мене вуличками Львова, почастував запашною кавою, а також дозволив ще раз відвідати красивий і таємничий Підгорецький замок. Я ніби знову опинилася там, і знову була вражена його величчю і красою, незважаючи на дещо сумне сьогоднішнє становище.
    Так, книга дуже атмосферна,  і якась по-домашньому затишна, хоч те, що відбувавається в ній, доброю історією не назвеш. Та, мабуть, Львів таке місто, що притягує і зачаровує, навіть у книзі.
    Приємно вразили згадки про визначних українців.  Правильно, ніхто н забутий. А також, хоч і не детальний, але все ж таки красивий опис Личаківського кладовища.
    Рекомендую всім, хто любить сучасну українську літературу, хто мріє побувати у Львові. А особливо тим, хто там уже був.
    Занесла в улюблені. З нетерпінням чекаю  наступної книги.

Русский текст.

Я в восторге. Во-первых, очень красивое издание, приятно было держать в руках "живую" книгу хорошего качества. Во-вторых, не разочаровалась. Что я хотела? Увлекательную, интересную книгу нового украинского автора. Что получила? Добротный мистический триллер, да еще и рассказы о Львове, как бонус. Я в восторге? Я пишу от удовольствия.
    На такие книги трудно пишутся рецензии. Как-то то, что очень близко,  не хочет ложиться на бумагу.
     Сюжет простой. Работая в качестве волонтера на кладбище, студент Андрей случайно находит в одном из склепов письмо почти пятидесятилетней давности. Так начинается загадочная история со странными стечениями обстоятельств, людей. Со спиритическими сеансами, посланиями из того мира, привидениями и гаданием на кофейной гуще. А еще здесь есть место любви, верной дружбе, семейным тайнам  и  даже детективу.
    Отдельное спасибо автору, который "прогулял" меня улочками Львова, угостил душистым кофе, а также позволил еще раз посетить красивый и таинственный Подгорецкий замок. Я будто снова очутилась там, и опять была поражена его величием и красотой, невзирая на его грустное сегодняшнее положение.
     Да, книга очень атмосферная, и какая-то по-домашнему уютная, пусть даже то, что происходит на её страницах, хорошей историей не назовешь. Но, по-видимому, Львов такой город, который притягивает и очаровывает, даже в книге.
    Приятно поразили упоминания о выдающихся украинцах. Правильно, никто не забыт. А также, хотя и не детальное, но все же красивое описание Лычаковского кладбища.
     Рекомендую всем, кто любит современную украинскую литературу, кто мечтает побывать во Львове. А особенно тем, кто там уже был.  Занесла в любимые. С нетерпением ожидаю следующую книгу.

Подгорецкий замок.

Храм святого Иосифа возле Подгорецкого замка

Лычаковское кладбище.

Natali39419

Книга на ніч. Не відпускає ні матеріально, ні морально до останньої сторінки, до останньої крапки. Хоч кінцівка і вийшла якась змазана, хотілося б чогось грандіознішого і незвичного, чогось такого від чого перехоплює подих, але книгу це зовсім не псує.
    Вийшло дуже динамічно і захоплюючи. Читаючи здається, що це все відбувається насправді з тобою. Дуже гарний початок для цього молодого автора. З нетерпінням чекатиму нових книг.
    П.С. Так люблю я той Львів, що бракує мі слів.

Vikulaska

Перед тим, як писати рецензію, я подивилася, чи не вийшла останнім часом ще одна книга автора. Нажаль, поки що ні. Чесно кажучи, ну не очікувала я від цієї книги нічого особливого, адже це перша книга пана Сергія, та й не користується вона шаленим попитом і популярністю. Але цей чудовий детектив перевершив мої сподівання! Поки не дочитала останню сторінку, не змогла закрити книгу.
    Тут є все: і майстерно закручена інтрига, і елементи трилера, і старовинні загадки, і моторошні таємниці Личаківського кладовища, і прогулянки старовинними вуличками Львову, і аромат львівської кави... От ніколи не була у Львові, тільки мріяла про це. Але тепер, завдяки авторові, хоча б подумки змогла відчути це дивовижне місце. І, до речі, мені здається, місто Лева має досить потужний магнетизм, бо тягне до себе ще більше!

Anori

Я предвзято отношусь к современной укр.лит. Причем эта предвзятость скорее из-за некомпетентности: я не так уж и много читала современных авторов. А то, что читала, мне либо не нравилось своей примитивностью, либо отталкивало чрезмерным символизмом.
    Но дочитав последнюю строчку в этой книге, я захлопнула её с радостным визгом. Ну могут же, могут же, если захотят!
    Нет, до шедевра, который будет проходиться в школе, она явно не дотягивает, но не стоит забывать, что это дебютное творение автора.
    Удивительное переплетение древностей, трагичных судеб, намеков на мистику, удивительных совпадений и детектива. Я до последнего была в неведение, кто же за всем этим стоит. И все это в атмосфере Львова (когда же я наконец-то там побываю..)
    Я получила громадное удовольствие при прочтении.
    Ще не вмерла українська література!

Люди вигадують нові пристрої, нові формати, програми, а вони спотворюють правду. Розумієте?
    anny_m

Книга просто неймовірна. Я "ковтнула" її за два дні, не могла відірватися, не могла спокійно жити, спати, поки її не дочитала.
    Насамперед скажу, що мені подобається, що події відбуваюся в улюбленому місті Лева. Автор майстерно описує події і виникає відчуття, ніби ти і сам гуляєш з героєм по проспектам і переживаєш ці містичні події. Мушу сказати, що я до кінця думала, що за усім стоїть щось потойбучне :) Але фінал мене не розчарував, навпаки- був для мене дуже несподіваним.
    Дякую автору за шикарну в книгу та внесок у розвиток української сучасної літератури!