aprilsale
    Vit-Alik

Українськими стародавніми готичними повістями варто поцікавитися. Адже українська народна готика, тоді набула уже такої популярності, що навіть захопила не лишень українських, а й російських та польських письменників. Але таких достовірних і щирих повістей - ані в Росії, ані в Польщі попросту не існувало. Саме такого багатства міфологічних образів і сюжетів, які створили українці.

Ось такеньке захоплення славетним минулим. Вигадкою та містикою заполонило український народ. І воно перейшло із народних уст теперечки уже і на папір. Оце майстерне і дивне поєднання історичного минулого з фантастичними переказами. Дивні романтичні і містичні історії, розповідають нам про загадкові міфічні істоти, духів і мари, далекі землі, потойбічні світи. Ці розповіді повчають і застерігають. Тут таки ж і описується життя, побут і звичаї та вірування українського народу.

Ось ці розповіді також залюбки читали наші прабабусі та прадідусі. Давайте і прочитаємо їх і ми, щоб відчути аромат українського слова, овіяного століттями. Адже це історії які були із невідомих і недосяжних для широких кіл читачів. І теперечки нас із вами чекають несподівані і захоплюючі дивовижні відкриття.

Natali_wasp

Оповідання, оповідки а-ля "з народних уст" дуже легко читаються. Ковтаються. Доступно, зрозуміло, іронічно, милозвучно, із відтворенням побуту, мови, характерів, вірувань. Читається як казка. Інколи мова переобтяжена перлинами народної мудрості, приказками, прислів'ями. Але вони вдало підкреслюють розважальність творів. Вдалий вибір для теплого осіннього вечора!