Рецензия bootata на книгу — Марии Сердюк «Коко Шанель» — MyBook

Отзыв на книгу «Коко Шанель»

bootata

Що ви знаєте про Коко Шанель?
Маленька чорна сукня і відомі кожному куточку світу парфуми, а ще... Правило, це - все, що знає кожен другий про цю сильну жінку.
Почнемо з того, що Коко зовсім не Коко, а Габріель, яка отримала всесвітньовідоме ім'я, співаючи просту пісеньку. Також ця жінка не сама створила відомі парфуми, їх створив один парфумер, ім'я якого мало хто знає. І це лише початок! Заінтриговані?
Прочитати цю книгу можна за годинку, а от враження вона залишить на все життя. Коротна біографія, надрукована на сторінках, дає змогу швидко ознайомитися з основними життєвими подіями Коко Шанель. Чому вона жодного разу не виходила заміж? Яка подія підштовхнула її до створення маленької чорної сукні? Чому у післявоєнний період її звинувачували у зраді рідній країні? Хто допоміг ій відкрити першу маленьку крамницю з шляпками? На всі ці і багато інших запитань ви знайдете відповіді на сторінках.
Книга написала легкою мовою, тому читати її одне задоволення. А ще після читання хочеться взяти до рук детальну біографію і поринути у світ, в якому жила і творила дизайнер жіночих костюмів.
Чудова книга для будь-якого віку.

15 мая 2018