«Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» читать онлайн книгу 📙 автора Малколма Гладуелл на MyBook.ru
  2. Личная эффективность
  3. ⭐️Малколм Гладуелл
  4. 📚«Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення»
Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Премиум

3.91
(11 оценок)

Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення

226 печатных страниц

Время чтения ≈ 6ч

2017 год

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Малколма Гладуелла – поп-соціолога і журналіста The Washington Post і The New Yorker, називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників!

Теж переконані в тому, що чим більше інформації має людина, яка приймає рішення, тим краще вона впорається? Це не так! Найважливіші рішення ми приймаємо у перші 2 секунди – на підставі мимовільного погляду та інтуїції! Саме ця здатність нашого мозку діяти блискавично дала людству шанс на виживання. А чи можна використати її, аби й сьогодні досягати успіху? Сила таких бліцрішень допомогла здобути перемогу керівнику масштабних навчань армії США, кардіологам у лікарні екстреної допомоги, торговцю автомобілями та дизайнеру офісних меблів, а також ледь не коштувала мільярдних прибутків компанії Coca-Cola. Обрати собі пару на все життя, виважено віддати свій голос на виборах, з першого погляду оцінити бізнес-партнера допоможе сила несвідомих думок – не дар обраних, а вміння, яке можна розвинути!

читайте онлайн полную версию книги «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» автора Малколм Гладуелл на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: