Костянтин Когтянц — отзывы о творчестве автора и мнения читателей

Отзывы на книги автора «Костянтин Когтянц»

crazy_squirrel

Українське фентезі — таке українське фентезі… Ніколи не знаєш, на що натрапиш. Я вже не пам’ятаю, коли і, головне, навіщо, книга Костянтина Когтянца "Покохати відьму" опинилася у мене на читалці, але була вона там точно давно, і ось я вирішила з’ясувати, що ж це за звір.

Виходячи з назви, я очікувала романтики… але ні) Роман розповідає про юнака, який зустрічає чаклунку (і, звісно, закохується), а потім разом з нею чи задля неї подорожує різними сполученими світами. Один із цих світів — наш, але він там фактично не фігурує. І ось перша частина, де Хайнлорі проходить навчання і дізнається багато всього цікавого, захоплива і неординарна. А решта (іще 4) — якісь надто заплутані… Тут і війна в одному світі, і боротьба за престол в іншому, і виживання поряд з ящерами (динозаври?) в третьому… В результаті я так і не зрозуміла до кінця логіки поєднання світів, принципів роботи магії і що взагалі відбувається) Ну що ж, буває, сподіваюся, наступного разу з українським фентезі мені пощастить більше :)

30 мая 2018

mangel

Странная книга: закончив чтение, не смогла ее оценить. Вроде бы и язык неплохой, и сюжетная задумка интересная, но вот что-то читается очень тяжело. Может быть, из-за слишком насыщенной карусели событий и миров.
Книга на любителя.

14 июля 2015

it_s_me_angel

Книга понравится далеко не всем - здесь очень интересный сюжет, прекрасный язык, а читается очень сложно за счет динамичности.

27 января 2017