Ема Ільм — отзывы о творчестве автора и мнения читателей
  3. ⭐️Ема Ільм

Отзывы на книги автора «Ема Ільм»

отзыв

lena.sa...@gmail.com

Анна Дегтяренко - автор рецензії:

"Для уважного і спостережливого читача не є секретом, що будь-яке фентезі змальоване з подій нашого реального світу. "Хроніки Нарнії" Льюїса - це історія середньовічної Англії та християнства. "Чаклунський світ" Нортон - та сама Англія початку раннього Середньовіччя. Навіть Толкієн змалював свого Пендальфа з середньовічного єпископа, а вершників Рохана - з сарматів. Що ж, кожен автор має право прославити свою країну.
Але відтепер у нас теж є автор, який взяв прообразом для свого твору Україну, зокрема події Майдану. І треба сказати дуже правдиво звеличив, відобразивши коливання пересічної людинки, яка боїться визирнути зі свого "болотця комфорту", боїться змін, боротьби, прагне волі але не зважується, порвати пути, які сама на себе наклала. Навіть покохати боїться!
Але настає день, ця людина безповоротно змінюється і змінює світ навколо себе. За скромною казкою ховається філософія життя, вбрана у шати фентезі. Ось лише декілька цитат з твору, які мене вразили:
"...Є лише один шлях, з якого нікуди зійти, зіскочити - твоє власне життя, твоє усвідомлення правди, твої єдині істині почуття, заради яких і вмерти не шкода: що ж може бути трагічнішим за зраду власного "Я"?"
"...Всім хочеться жити, всім хочеться свободи, чорт забирай. Всім хочеться мати свій сад, свій дім, своє кохання, але ніц не втрачати, ніц не платити за це."
"...Потрібно, щоб кожний вичавив з себе раба, по краплині, до кінця. Новій Беєрії потрібні не раби, а повноцінні громадяни, які готові перемагати, не проливаючи крові, терпляче працюючи та витискуючи з себе рабський дух... Беєрійці мають повірити у власні сили та випрацювати внутрішній контроль, який дозволить уникнути хаосу, але лишитися вільними."
Ще варто зазначити, що авторка яскраво змальовує деталі та образи героїв. І це настільки яскраво, що немов сам бачиш усе це перед очима. І читається так легко, що ковтаєш книжечку за 2 дні!"
27 мая 2018