«Взлет и падение» отзывы и рецензии читателей на книгу📖автора Элиота Шрефер, рейтинг книги — MyBook.

Отзывы на книгу «Взлет и падение»

отзыв и рецензия на книгу

Ardoss

Передостання частина серії книг "Звіродухи" поки що найкраща з усіх. І якщо шоста книга така шикарна. то я в передчутті того, яким неймовірним і крутим буде фінал цієї цікавезної епопеї. Цього разу Конор, Абеке, Мейлін, Роллан та їх звіродухи вирушають на пошуки найнебезпечнішого з амелетів, який належить леву Карабо. Це великий звір живе в оазисі серед пустель і ненавидить всіх людей, тому на пошуки амулету герої вирішують відправити своїх звіродухів, а саме Бриггана і Ессикс, адже Абеке і Мейлін в полоні у Пожирача.
Не хочу заспойлерити цю частину, але я читала її буквально з відкритим ротом, а в фіналі не змогла стриматись і не крикнути "Оце да, оце так поворот! Нічого собі" Бо якщо зрада Мейлін, хоч і неосознанна була мною прогнозована, то те, що відбувалося в "Злети та падіння" я явно не очікувала. Не обійшлося й без втрат та загострення драми. Нарешті зірвані всі маски (я сподіваюся що таки всі). Я не знаю, як автори завершать даний цикл, адже після подій 6ї книги дуже важко завершити все хеппі-ендом, його прийдеться вибити й вистраждати, якщо він і справді буде. Неймовірний цикл, обов8язковий до прочитання всім любителям фентезі, пригод та тваринок.

9 января 2019