Цифрова фортеця

LeRoRiYa

Як це не парадоксально, дебютна книжка Дена Брауна українською вийшла одразу після "Втраченого символу". Ті, хто читав серію про Роберта Ленгдона, можуть бути розчаровані. Але як на мене, ця книжка варта прочитання хоча б тому, що цікаво подивитися, з чого починав зараз відомий на весь світ автор.

Мені сподобалось. Раджу читати.

Mirraa

Якщо Ви ще не знайомі із творчістю Дена Брауна, то однозначно потрібно почати з цієї книги. Хоча б тому, що після його останніх книг, ця не зможе Вас дуже вразити.

Шифрувальний відділ агентства національної безпеки США має одну дуже цікаву машину - "Транскод", яка зламує будь-які поштові скриньки, акаунти і тд за мега короткий час. Але раптом ідеальна програма чомусь дала збій, хоча це неможливо!
    Сюзанна Флетчер приїздить на роботу і намагається скласти пазл всіх подій, що відбуваються. А за декілька сотень кілометрів від неї, її наречений, Девід Бекер, виходить з приватного літака в Мадриді, де його чекають несподівані і екстремальні ситуації, які з викладачем університету досі не траплялись.

Любите загадки, шифри і безкінечну відданість своїй справі? Тоді ця книжка для Вас!

"Без воску, Девід Бекер"