Рецензии и отзывы на Життя і мета собаки

5.0
    Ardoss
    Мой мальчик любил именно меня; мы были центром вселенной друг для друга

Я- собачник. В моей маленькой съемной квартире живут 2 пса, морская свинка и кошка (и временно еще одна кошка с котом) И никакой человек не умеет любить так, как умеют любить собаки! Увидев эту книгу я не могла пройти мимо. Как оказалось - не зря. К слову, после я посмотрела и фильм, но он был на порядок ниже, к тому же скорее о людях, а не о собаках.

У меня было ясное предназначение - искать, показывать спасать людей. Я хорошая собака.

История множественных жизней одной собаки, которая своей любовью умеет менять жизни людей и исцелять их души. Однажды моя соседка сказала мне, что собаки -это ангелы, которые посланы на землю, чтобы помогать нам и делать нас лучше. И таки она была права!

Плохих собак нет, Бобби, есть только плохие люди. Собакам просто нужна любовь.
    ga__linka

Стільки болю, жалю і невимовних емоцій в мене не викликав жоден твір. Я вважаю, що кожній людині варто її прочитати: і тим, хто любить собак, і тим, хто їх не любить. Полюбите, чесне слово. Не буду писати про геніальність автора. Таки так, геніальність! Ви скажете, що слово "геніальний" стосується більше Джейн Остін, бо вона ж так класно описувала дівчат, які паро століть тому заміж вийти хотіли. Тут справа в трохи іншому: автор дивиться на світ очима собаки. Погодьтесь, це важко, якщо ти людина. Брюс Кемерон вражаюче прозоро натякає, як легко можна відрізнити справжнього друга від ворога, а як іноді важко в це повірити. Людина, ніби розумна, має очі, світлий розум, а відмовляється бачити очевидне. Для того, щоб допомогти людині все зрозуміти, переосмислити, доля дарує нам Собак. А вони віддають себе цілковито і безкорисливо, за одну лиш посмішку і тепле слово "ти найкращий собака у світі"

Valeriya_Andreeva...

Книжка яка мене вразила.
    Книжка, яка примусила мене плакати.
    Книжка, яку я дам прочитати своїм дітям.
    Читаючи цю історію я з захопленням спостерігала за пригодами цього пса- головного героя книги. Цей собака вперто йшов до своєї мети та ніколи не зрадив їй. Він змінювався, вчився, допомагав багатьом. Нам, людям, теж можна багато чого навчитися у цієї розумної тварини.
    Ця історія стала мені близькою. Декілька років тому я втратила свого улюбленого пса, свого вірного друга. Ось чому сцена прощання Бейлі і Ітана у ветеринара дуже мене засмутила та примусила мене поринути у сумні спогади. Я плакала.
    Розставання з вірним другом завжди болісне. Ця рана залишається в тебе на все життя. Вона ніколи не загоїться. Я пам`ятаю свого улюбленця на дотик, пам`ятаю, як він зустрічав мене біля будинку зі школи та з інституту, як він радів і сумував зі мною. Адже тварина ніколи не покине свого хазяїна просто так. Вона буде з тобою ділити всі дні твого життя радісні і сумні.
    Наші четвероногі друзі, якщо вірити американській легенді, уходять в країну за веселкою. І вони живі, поки ми їх з любов`ю пам`ятаємо.
    Це дуже сильна книжка. І я сподіваюся, що у неї з`явиться багато прихильників по всьому світі.

katena1000000

Вражаюча, зворушлива історія про життя собаки, не одне життя, а декілька реінкарнацій. В яких вона пам'ятає попереднє життя, шукає мету наступного. В кожному житті собака пізнає жорстокість, справжню дружбу і любов. Буде намагатися зрозуміти світ людей (книга написана від лиця собаки). Зустрівши людину, любов до якої і є метою, собака буде шукати її і в наступних життях.
    Ніхто ніколи не замислювався, в чому полягає сенс життя собаки. Мабуть в тому, щоб просто бути з людиною. Любити, підтримувати її, і головне - навчити цього людину.
    Книга мені дуже сподобалась. Добра, світла і трішечки сумна. Але може завдяки таким книгам наш світ людей, стане добрішим до тварин.

anny_m

Багато сміялася над цією книгою, але ще більше плакала.
    Дуже чуттєва, добра і щира книга про життя собаки, його вірність та любов до людей, а саме до хлопчика Ітана.
    Якщо ви любите тварин так як я - обіцяю, книга не залишить вас байдужим і змусить вас задуматися над багатьма речами.