«Останній спадок» отзывы и рецензии читателей на книгу📖автора Андрій Новік, рейтинг книги — MyBook.

Отзывы на книгу «Останній спадок»

sireniti

Скажу правду, трохи розчарована. Я і справді надіялась на якусь велику таємницю, на цікаві історичні знахідки, манускрипти, щось пов‘язане з минулим моєї країни.
Такий цікавий початок. Головний герой якось зразу до себе притягує, ще б пак, симпатичний батько-одинак з незвичайним іменем і загадковим минулим. І така обіцяюча обкладинка!

Насправді все виявилось якось не дуже. Головну інтригу автор пов‘язав з релігією. А ще додайте сюди дві потужні організації, які борються за обладання священним релігійним реліктом, і все це тут, у нас, в Україні, але осередок цих сил, ну хто б міг подумати, в Америці.
Ну і почався справжнісінькій Голівуд в українському оформленні.
Погоні, перестрілки, викрадення людей і дітей, винищення цілого села, продажні поліцейські і друзі, яким теж довіряти не слід.
Де наші, де німці, ну, тобто, хто хороший, хто поганий, розібратися важко. Як і важко співчувати жертвам, яких тут, повірте, немало.

Фінал взагалі прибив і приголомшив. Якось вийшло так - склепали нашвидкоруч. Ох, поїде книга в бібліотеку. Автор розчарував.

KillWish
7/12

Перевод.

Признаюсь, немного разочарована. Я действительно надеялась на какую-то большую тайну, на интересные исторические находки, манускрипты, что-то связанное с прошлым моей страны.
Такое интересное начало. Главный герой как-то сразу к себе притягивает, еще бы, симпатичный отец-одиночка с необычным именем и загадочным прошлым. И такая обещающая обложка!

На самом деле всё оказалось как-то не очень. Главную интригу автор связал с религией. А еще добавьте сюда две мощные организации, которые борются за обладания священным религиозным реликтом, и все это здесь, у нас, в Украине, но ячейка этих сил, ну кто бы мог подумать, в Америке.
Ну и начался настоящей Голливуд в украинском оформлении.
Погони, перестрелки, похищения людей и детей, уничтожение целой деревни, продажные полицейские и друзья, которым тоже доверять не следует.
Где наши, где немцы , ну, то есть, кто хороший, кто плохой, разобраться трудно. Как и трудно сочувствовать жертвам, которых здесь, поверьте, немало.

Финал вообще прибил и ошеломил. Как-то получилось так - спаяно на скорую руку. Ох, поедет книга в библиотеку. Автор разочаровал.

11 февраля 2021

Elizaveta_Maksymenko

Динамічний сюжет веде читача від однієї небезпечної ситуації до іншої. Ти втікаєш від трьох загадкових переслідувачів разом з героями, переживаєш смерть друзів, намагаєшся врятувати незнайомку-марокканку. І коли ти майже впіймав удачу за хвіст - все починається знову

Це було кінематографічно Американський блокбастер по українськи!

Наступного разу, коли відчую дежавю, точно замислюсь: «А можливо, це вже було? Десь там в одній із паралельних реальностей?»

3 декабря 2020

Mavka_2511

Андрій Новік "Останній спадок".

Динамічний, гостросюжетний роман, від якого у мене залишились доволі неоднозначні враження.

З одного боку, автор надав багато цікавої і корисної інформації стосовно різних релігій, віросповідань, таємних орденів (через це письменника неодноразово порівнювали з Деном Брауном), дуже вдало ввів у текст слов'янську міфологію, українські легенди, історичні факти, використав коди та шифри у пошуку древнього артефакту.

Та з іншого боку - забагато невиправданої жорстокості, непотрібної лайки й фальші (читаючи більшість епізодів, усе моє єство волало: "Не вірю!").

Я у жодному разі не стверджую, що книга погана або не цікава. Але все ж таки вона не моя. На жаль.

26 июня 2020