Государь

roman4ovgan

Дуже сильне продовження серії, але - Історичне, так саме Історичне.. я чекав на продовження з великим нетерпінням.. і купив книгу в перший же день, лише вона появиласьв продажі. Почав читати.. і... потонув в Історії.
    Дуже важко розігнати вже не пригодницький роман, а саме Історичний. Автор "запаковує" на перших сторінках нас в історичну хронологію, а точніше в історичне хронолігічне візантійське дерево. Це було важко.
    Однак потрібно було розігнатись, і все далі зупинитись не можливо.
    Володимир робить Вибір віри. Він саме перебуває на "роздроріжжі" і шукає для себе Бога. Володимир приймає посланців з усіх куточків землі і вислуховує про кожного Бога. Володимир в пошуку, він хоче відчути саме того Бога, якого готовий буде прийняти, і саме той Бог йому потрібен, який в тому числі допоможе не лише Володимиру, але і допоможе Київській Русі.
    Гарно розкритий внутрішній світ Володимира. Моральний, духовний та політичний устрій Русі.
    Правда. Спроба обману.. досягнення правди силою, все це автор дуже гарно показав.
    Ну і звичайно не обійшлось без мудрості, досвіду, відваги Духарєва, та його синів.
    Чекаю продовження...
    9/10