Рецензия miss_Tanya на книгу — Жанны Куявы «Дерево, що росте в мені» — MyBook

Отзыв на книгу «Дерево, що росте в мені»

miss_Tanya

Цікава історія про життя. Кожен з героїв має свою особисту трагедію, кожен її переживає по-своєму:
Ярина - звичайна сільська, проста жіночка. Вона пережила багато втрат та зради. Ще й доля "нагородила" її пожиттєвим каліцтвом. Після втрати коханого вона більш за все піклується про донечку Чеславу.
Ярослава, чоловіка Ярини, також спіткала страшна доля - за нього постійно судились батьки, в хлопчика було напрочуд тяжке дитинство. А потім сліпота, втрата батька, брата. І смерть він прийняв важку.
Сава - спочатку втрачає одну кохану, а потім мовчки вислуховує перипетії сімейного життя від іншої дівчини.
Чеська - в цієї дівчини загинув наречений і вона тепер хоче вкоротити собі віку. Як життя без коханого? Але Сава рятує Чеславу. Потім дівчина вийде заміж за іншого. На жаль, її шлюб не буде щасливий, але в подальшому Чесьці посміхнеться долі в особі доброго, старого друга Савки.
Матвій - втратив дружину. Не таку вже й кохану, як виявилось потім. Життя внесло корективи самостійно, не порадившись з таким владним та багатим чоловіком. Матвій по своїй натурі - жорстока, непривітна людина, він готовий викинути дружину на вулицю, готовий зробити боляче любині, яка його любить. Нещаслива по-своєму людина.
Сестри Мар'яна та Ліліана - в якійсь мірі страждають від своєї краси. Куди там простеньким селючкам до дівчат Мальованих! Вони постійно обирають, змінюють, шукають. Хіба ж це щастя?
Хто з них робив правильні вчинки, хто не вірні, одному Богові відомо.
Мене дуже вразила книга, автор проникала в найменші клітинки мозку своїх героїв, показавши всі їхні відчуття.

26 марта 2016