Рецензия dolli_k на книгу — Юрко Вовка «Доки смерть не розлучить нас» — MyBook

Отзыв на книгу «Доки смерть не розлучить нас»

dolli_k

— Ми боремось за свою землю, яку ви прийшли поневолити. Померти за неї — честь для кожного українського патріота.

Ця книга дуууже довго стояла в мене на полиці. Не можу адекватно пояснити, чому я так довго не могла її прочитати. І ось нарешті це сталося. Скажу одразу, що я не розчарована, але коли я починала її, то очікувала трохи іншого.

Я думала, що це буде історія закоханих на тлі історії України. Так, це, звісно, була історія двох, але двох окремих особистостей, які навіть не знайомі між собою. Якщо ви думаєте, чому ж тоді така назва, то пояснення в книзі є.

Володимир — хлопець із Західної України. Його дитинство припало ще на роки польського панування на цих землях, а юність — на радянські часи. Маріїне дитинство проходило в післяпетлюрівський період, дівчина навіть пережила Голодомор. Дві долі, дві різні, але в чомусь такі схожі історії. Історії людей, які люблять свою країну.

Книжка дуже швидко читається, вона невеличка, але надзвичайно цікава. Хоча мені й не вистачило розгорненості та деталізації.

На русском

Эта книга ооочень долго стояла у меня на полке. Я не могу адекватно объяснить, почему я так долго не могла её прочитать. И вот наконец это случилось. Скажу сразу, что я не разочарована, но когда я начинала её читать, то ожидала немного другого.

Я думала, что это будет история влюблённых на фоне истории Украины. Да, это конечно была история двоих, но совершенно отдельных личностей, которые даже не знакомы между собой. Если вы думаете, к чему тогда такое название, то объяснение в книге есть.

Владимир — парень из Западной Украины. Его детство проходило в года польской власти, а юность — в советское время. Мариино же детство проходило в послепетлюровский период, девушка даже пережила Голодомор. Две судьбы, две разные, но в чём-то такие похожие истории. Истории людей, которые любят свою страну.

Книга очень быстро читается, она небольшая, но захватывающая. Хотя мне и не хватило деталей.

23 января 2019