BadBooksLover

Дуже важко оцінювати збірку оповідань коли за одне можна поставити непогану оцінку, а за інше й "нуль" - забагато буде.
    Якщо ж не зважати на розміри оповідок і привид Федора Михайловича, то книга є прикладом сучасної популярної течії в літературі. Течія ця - "кухонна філософія". Щось таке що можна почитати під час їжі і не зіпсувати собі травлення, окрім, мабуть, декількох недолугих еротичних сцен. Але, не зважаючи на присутню ненормативну лексику й, згадані више, еротичні сцени, їх недолугість компенсує можливу шкоду для незрілого розуму.
    Якщо вам треба трішки розім'яти мозок з ранку або після довгої і серйозної книги; або ж ви являєтеся прихильником серій: "Для чайників", "Філософія за 30 хвилин", тоді ця книга стане вам у нагоді.

vikakosmoss

Для такого автора, як Ярослав Мельник, який є переможцем престижного конкурсу «Книга року ВВС—2013» І його книжки виходять різними європейськими мовами, і одразу три країни — Франція, Литва й Україна — мають за честь вважати його творчість своїм літературним фондом. То дивлячись тільки на це, я очікувала більшого.
    Нажаль, але це перша і остання книга яку я прочитала цього автора.

Оцінка 2/5