Chirina

Дійсно гарна книжка. В ній не лише гарні та корисні поради на будь-який час, а й добрі слова, що часто важливіші!

HelgaSunnyBookLov...

Книга про бабусю автора. Її роздуми, якісь життєві поради, ситації, багато спогадів людей, які знали цю чудову жінку. Хоч вона і не мала освіти, але була дуже мудрою людиною, а головне - світлою! Прочитавши цю книгу, відразу розумієш чому вона називається саме так. У цієї надзвичайної жінки дійсно було сонце за плечима!
    Книга дуже позитивна, заряджає позитивною енергетикою, хочеться, щоб побільше в нашому житті було таких добрих людей, як бабуся Володимира Лиса - Пелагея.
    До речі, в книзі приведено багато народних прикмет, рецептів приготування лікувальних засобів з природної сировини. Буде цікаво читати тим, хто хоче більше дізнатись про звичаї звичайної української сім'ї.

miss_Tanya

Пам'ятаю, як в дитинстві полюбляла слухати розповіді своїх бабусь. А цікавинок наслухалась від стареньких багато! І ще дуже любила, коли моя бабуся співала українські пісні :) Зараз кажуть: "Як бальзам на душу!".
    Розповідь Володимира Лиса дуже чуттєва, тепла - його бабуся була дивовижною жінкою: знала багато приказок, розповідей, таємниць життя, допомагала в пологах жінкам-односельчанкам, любила землю.
    Кожна сторінка наповнена великими знаннями простої сільської жінки. Ці знання допомагають сприймати світ добрим та казковим.

OchinangSubprior

Для тих хто хоче дізнатись більше про традиції українськи сімей із села,можете почитати.Особисто мене дана книга не дуже зачепила,ну так, є декілька цікавих історій, але не більше.Добре,що прочитала дану книгу в електронному варіанті,а не купувала.