Рецензия Melrin на книгу — Володимира Лиса «Маска» — MyBook

Отзыв на книгу «Маска»

Melrin

Цей роман я читала досить довго, але не тому що він мені не сподобався, навпаки я не хотіла його дочитувати. Історія життя Прокопа, вразила мене настільки, що інколи я дивувалась його розуму, діям, жорстокості.
Декілька разів я бачила вислів, що за кожним чоловіком стоїть жінка. На мій погляд Прокопу з жінками не щастило, це і образило його проти всіх. Він став влаштовувати життя, щоб його не стратили, але при всьому при цьому, на мій погляд він шукав кохання. На-жаль воно до нього прийшло дуже пізно, тоді коли змінити багатьох речей було вже не можливо.
Сподобався мені ї детектив Слепньов, і хоча деяких його вчинків я не до кінця збагнула, скоріш за все не так я намагалась збагнути, але любов до того, що все повинно бути чесно, мене інколи бентежила.
Пані Ядвига вразила своїм коханням до чоловіка, бажанням іти на люді дії аби бути з ним.
Останнім часом я дуже полюбила читати українську літературу, завдяки сучасним українським книжкам, я все більше замислююсь про історію України, побут, відносини між чоловіками та жінками. Це моя перша книжка Володимира Лиса, сподіваюсь що попереду в мене буде багато відкриттів.

30 сентября 2016