Рецензия Natali39419 на книгу — Владислав Івченко «Химери Дикого поля» — MyBook

Отзыв на книгу «Химери Дикого поля»

Natali39419

Люблю знаходити якісно нові книги і особливо приємно, коли ця книга українського автора. Засмучує, що на хвилі популярності всього українського почали друкувати багато ще й не дуже якісного плагіату на всіма затерті мильні оповідки. Щось подібне думалось і про цю книгу, але на щастя я помилялась. Те, що рекламуєтьс як навдивовижу пригодницький детектив, насправді виявилось гарно промальованою цікавою пригодою в зовсім іншому світі. Дивному світі, який прилаштуався зі своїми трохи дивними і трохи жорстокими традиціями.
Там оживає легенда, трохи перекручена і викривлена але все ж таки легенда. Перед нашими очима постає країна в якій живуть горді і майстерні воїни чимось схожі на козаків. От тільки не в гарному доброму образі, а скоріше навпаки, як поневолювачі та жорстокі работорговці, що прагнуть лише крові.
Ввсе події та перипетії відбуваються на фоні незвичайної природи серед якої зустрічаються абсолютно фантастичні створіння.
Читати не дуже легко спочатку важкувато через специфічність мови та деяких власних назв, пізніше вражає кривавість сюжетів, але загалом автор постарався на славу.

25 сентября 2015