Кров кажана

serchu12rob

Це моє перше знайомство з творчістю Шкляра і, сподіваюсь, що це його найгірша книга.
    По суті це примітивний бойовичок 80-их років, з невигадливим сюжетом і натяком на містику. Розповідь йдеться про супер-мега солдата, котрому море по-коліна, а завалити з десяток озброєних спецназівців що раз плюнути. І що, хоч якось вирізняє цього персонажа від міріад аналогічних це, певні нелюдські вміння елементала.
    Далі по класиці: герой отримує завдання спасти безневинну дівчину з волохатих лап негідників. І, вінчаний цією метою український-француз долає всі труднощі і незгоди на шляху до омріяної "королеви". Оскільки (знову ж таки по класиці) крутий боєць, що пройшов і вогонь, і воду, і Чечню на "мідних трубах" зазнав поразки.
    Мордобої, секс, долари і елітне спиртне - невід'ємні супутники чтива - і тут наявні в повній мірі.
    Тому, хто хоче, після довгого робочого дня напруженої мозкової діяльності, вимкнути мізки і плисти за течію сюжету ласкаво просимо сюди.

KiebalaAbsorbent

Книга, на перший погляд і практично до кінця прочитання, нагадує нецікаве описання бойових дій, описання технік з бойових мистецтв чоловіка, який вміє битися.
    Але, насправді, десь уже далі середини, коли книжка має закінчуватися, йде більш концентрована подача матеріалу, більш особистісного погляду героя, одним словом, про любов. Того, можливо, через це, але мене книжка все-таки чіпляє.
    Коли це стосується душевних переживання та почуттів відносно жінки, а потім ще й так несказанно повертається сюжет,
    то наприкінці залишається задоволене відчуття від прочитання. Люблю це відчуття прочитання доброї книги. Насправді, на цю нигу я вже була поставила хрест, але вирішила дослухати до кінця аби вже по прочитанні сформувати свою думку.
    Попри те, що тематика книга воєнна, кінцівка всеж покорила, тому рада, що дочитала до кінця. Симпатична книга.