serchu12rob

Це моє перше знайомство з творчістю Шкляра і, сподіваюсь, що це його найгірша книга.
    По суті це примітивний бойовичок 80-их років, з невигадливим сюжетом і натяком на містику. Розповідь йдеться про супер-мега солдата, котрому море по-коліна, а завалити з десяток озброєних спецназівців що раз плюнути. І що, хоч якось вирізняє цього персонажа від міріад аналогічних це, певні нелюдські вміння елементала.
    Далі по класиці: герой отримує завдання спасти безневинну дівчину з волохатих лап негідників. І, вінчаний цією метою український-француз долає всі труднощі і незгоди на шляху до омріяної "королеви". Оскільки (знову ж таки по класиці) крутий боєць, що пройшов і вогонь, і воду, і Чечню на "мідних трубах" зазнав поразки.
    Мордобої, секс, долари і елітне спиртне - невід'ємні супутники чтива - і тут наявні в повній мірі.
    Тому, хто хоче, після довгого робочого дня напруженої мозкової діяльності, вимкнути мізки і плисти за течію сюжету ласкаво просимо сюди.

KiebalaAbsorbent

Книга, на перший погляд і практично до кінця прочитання, нагадує собою нецікаве описання бойових дій, описання технік бойових мистецтв чоловіком, який ними володіє.
    Але, насправді, десь уже далі середини, коли книжка має закінчуватися, йде більш концентрована подача матеріалу, де є більше особистісного погляду героя, одним словом, про любов. Того, можливо, через це, але мене книжка все ж чіпляє.
    Коли це стосується душевних переживань та почуттів відносно жінки, а потім ще й так несказанно повертається сюжет, то наприкінці залишається відчуття задоволення від прочитання. Люблю це відчуття після прочитання доброї книги. Насправді, на цю книгу я вже була поставила хрест, але вирішила дослухати (можливо, так спрацював ефект аудіокниги, що спотворив моє відчуття цієї книги) до кінця аби вже повністю сформувати свою думку щодо почутого/прочитаного.
    Попри те, що тематика книга воєнна, кінцівка все ж покорила, тому рада, що дочитала до кінця. Симпатична книга.