«Ваші пальці пахнуть ладаном» читать онлайн книгу 📙 автора Валентина Чемериса на MyBook.ru
Ваші пальці пахнуть ладаном

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Стандарт

229 руб.

Доступ к классике и бестселлерам от 1 месяца

Оцените книгу
О книге

Роман «Ваші пальці пахнуть ладаном» розповідає про драматичну долю та коротке життя знаменитої «королеви екрана» епохи німого кіно – Віри Холодної, а також про легендарного «короля шансоньє», артиста-виконавця своїх пісень, композитора, поета Олександра Вертинського. Обоє – знакові постаті свого часу. Їхні долі на зламі епох, війн і революцій химерно переплелися, вона стала його Музою, великим коханням – на все життя. Відлуння цього почуття у його віршах-піснях і сьогодні викликає незмінний інтерес. Як і барвисте богемне тло неординарних і колоритних постатей Срібного віку: Ахматової, Цвєтаєвої, юного футуриста Маяковського… Усі вони, так чи інакше, були причетні до життя і доль наших героїв. Письменник залучив багатющий фактографічний матеріал, мемуари, спогади людей, що знали Віру Холодну та Олександра Вертинського.

Читачеві буде також цікавий погляд автора на ці далекі події – з проекцією у сьогодення.

читайте онлайн полную версию книги «Ваші пальці пахнуть ладаном» автора Валентин Чемерис на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Ваші пальці пахнуть ладаном» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: