«Трагедія гетьмана Мазепи» читать онлайн книгу 📙 автора Валентина Чемериса на MyBook.ru
Трагедія гетьмана Мазепи

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Стандарт

229 руб.

Доступ к классике и бестселлерам от 1 месяца

Оцените книгу
О книге

У новому романі В. Чемериса описуються ті часи, коли європейці називали Україну – з подивом і пошаною – країною гордих козаків, а гетьмана Мазепу – іхнім вождем. Ця людина – одна із найцікавіших знакових постатей української історії. Борець за інтереси України, майстер дипломатичних ігор, він поставив на карту все і програв найголовнішу гру свого життя та помер на чужині. А ще ця книжка про романтичні пригоди Мазепи, улюбленця жіноцтва і чи не єдиного справді обдарованого поета і музиканта серед українських гетьманів, про його кохану – юну Мотрю (Мотрононьку) Кочубей, яку він називав «моя остання любов, але перша справжня».

читайте онлайн полную версию книги «Трагедія гетьмана Мазепи» автора Валентин Чемерис на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Трагедія гетьмана Мазепи» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Время на чтение:
11 ч.
Правообладатель
1 661 книга
білоцерківського (1653–1654, 1656, 1658), згодом генерального обозного (1664) та генерального судді в гетьмана Дорошенка.
16 февраля 2020

одружився з удовою (дещо старшого від нього віку) Ганною Фридрикевич. Вона була дочкою відомого хмельничанина Семена Половця, полковника б
16 февраля 2020

Видно, не зря любимцем Мазепы был Макиавелли – итальянский политик и писатель конца ХV и начала XVI века, считавший, что ради укрепления государства допустимы любые средства, даже аморальные…

Автор книги