Ходіння Туди і Назад

5.0
    LeRoRiYa

Це роман про пошуки натхнення й про те, звідки воно приходить. Мене завжди це питання цікавило - бо я з дитинства пишу вірші й прозові твори. Звідки приходить муза?
    Головна героїня книжки Лія - молода талановита письменниця. Але вона пішла з життя, не встигнувши дописати й першої книжки. Тепер вона диктуватиме свої твори іншим.
    Чи справді з появою натхнення все так, як подає Тіна Гальянова? В будь-якому разі, версія цікава. Книжку прочитала на одному диханні.

Natali39419

А ви знаєте як створюються справжні книги? Чи хоч замислювались що відбувається до тих пір, поки не візьмете її в руки в магазині? І я, зовсім, не про технологічний процес, а про сам процес написання. Через що доводиться пройти автору до того, як буде поставлена остання крапка, в кінці. Скоріше всього ні, ну може я й неправа. Але чомусь мені здається, що мало хто про це взагалі думає: а звідки береться ідея? Скільки часу йде на опрацювання деталей? Як вона пишеться швидко чи навпаки? І, нарешті, натхнення - що це і з чим його їдять?
    Колись, коли тільки починала читати, щось більш менш вартісне думала, що написати книгу, ну це як два пальці об асфальт (вибачте, за подібне порівняння). А от коли почала пробувати, то зрозуміла, що ні на що я не варта і не все так просто, як може здатись на перший погляд. А до чого це я все, а до того, що в цій книзі саме піднімається питання всього написаного вище, от тільки пояснення дещо цікавіше та незвичніше.
    Отже існує така собі Країна, в яку потрапляють люди, що мають хист і талант до написання книг, але з тих чи з інших причин не зовсім реалізувались за життя. Але і в країну вони потрапляють не після смерті, а от як? Це вже прочитаєте самостійно. А ще є безліч проблем в самій країні, обрана дівчина, що має змінити все, геніальні письменники, вища сила і багато-багато цікавенького.
    Скажу тільки ще, що читати варто.
    З.І. Далі не буде...