«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» отзывы и рецензии читателей на книгу📖автора Тала Бен-Шахара, рейтинг книги — MyBook.

Отзывы на книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди»

отзыв и рецензия на книгу

Boutique

Гадаю, не важко здогадатись про що йдеться в книжці, судячи по її назві.
Саме так - щастя і як його збільшити...
Це такий собі підручник, розділений на три частини, з вправами, що спрямовує людину до пошуку і отримання найціннішого.

Сам по собі Тал Бен-Шахар - письменник-викладач. Насамперед, викладач психології. Що і позначилось на викладенні тексту.

Щодо інформації, поданій в книжці, я очікував більшого. Можливо через те, що я не знайшов для себе чогось відверто нового. Все це, в більшій чи меншій мірі, я знав, здогадувався. Так, були певні моменти, над якими варто було замислитись. Але того статусу "бестслеру" вона для мене не виправдала. Як на мене, ті 192 сторінки легко можна було помістити максимум на 150, як не менше. Тому що забагато "водички", перефразованих думок. Хоча для себе я виокремив багато гарних цитат, якими пронизана книга:

"Накопичення вже не є засобом виживання — воно перетворилося на самоціль. Ми тепер накопичуємо не для того, щоб жити, а живемо для того, щоб збирати."
"Не варто зациклюватися на тому, з чим ми "можемо жити", - краще подумати про те, без чого ми жити не можемо."
"Кожний, хто здобув радість, нехай поділиться нею з кимось іншим; щастя народилося в парі. "

та інші...

Книга далась мені важкувато і читалась довго. Деяку дещицю щастя я таки отримав прочитавши її. Для ознайомлення - годиться, але не знаю чи ще повернусь до неї.
Тому моя оцінка - 4/5.

2 декабря 2017