Помилка

nadZya

Справді, зворушливо! Книга зачепила до сліз! Наскільки важкою буває жіноча доля. Прочитавши розумієш, що те що ти бачиш ззовні таким хорошим і правильним, не завжди так якщо заглянути в середину ситуації.
    Книга показує життя таким яким воно є без жодних прикрас.
    Світлана Талана неперевершено описала ще одну соціальну проблему сьогодення, дала можливість побачити і відчути біль наркозалежних.
    Книга варта уваги! Легко читається і "не відпускає" від себе поки не перегорнеш останньої сторінки. Після такої історії важко почати читати щось інше, бо ще довго обдумуєш подальше життя Вероніки :)

MyNameJulia

Легке українське чтиво. Тут вам і розбиті долі, і помилки, і купа розчарувань, сліз і болю. Читається напрочуд легко, не дивлячись на те, що описуються справді складні долі та перепитії людського життя. Часом навіть дивуєшся, наскільки переплились долі кількох сімей. З кожною сторінкою стає все цікавіше дізнатись, чим же все закінчиться, бо герої прямо-таки вгрузають в море проблем та складних ситуацій.

UlyanaLankevich

Розкрита тема наркоманії і СНІДу. Відповідь на складне життєве запитання й дає автор роману «Помилка». «Прийшов час прощення…» − говорить головна героїня роману. Кого ж прощати нам в цьому житті? Своїх ворогів і недругів за все гидоти і підлості, якими вони наповнювали наше життя? А може, себе самого за невірні кроки і зраду своїх клятв і ідеалів? Питання складне …Кожен вирішує для себе…