Рецензия MuseAmelie на книгу — Сашко Ушкалова «БЖД» — MyBook

Отзыв на книгу «БЖД»

MuseAmelie

Так от, читала раніше дуже давно і якось не сприйняла так гаразд, як тепер (там же матюки!).
А тепер! Я б і не перечитувала, якби повість не вийшла новим виданням у Книжковому клубі. Та й навіть не тому. Дуже гарні ілюстрації Марисі Рудської, щоправда є недоліки самого друку, але то таке.
Загалом, про книжку. Давно в мене такого не було, що я, читаючи щось, так не могла стримати сміху, щоб аж на мене зглядалися люди.
Це не лише одна історія. Це - історії в історії (о, якось так). Якісь коротенькі, малесенькі спогади головного героя додають наївності і трохи дитячості книжці, і, водночас, дуже веселять (але там все веселить взагалі то). Без цих ліричних відступів було б не так.
Можна шукати в цій крейзіновел глибини, проблеми, які зачіпає автор. І знайдете. І, можливо навіть задумаєтесь, усвідомите, що робити зі своєю свободою (якою б вона не була), а потім почитаєте далі і будете реготати (ну от так пише Ушкалов:).
А БЖД, бо безпека життєдіяльності, без якої ніяк. І якщо не складеш іспит з такого предмету, то й не жалійся потім, що не знав, як діяти в тому житті.

Рекомендую всім, але ОБЕРЕЖНО. Ненормативна лексика.

"у всякого своя карма і свій джип черокі"...

10 ноября 2013