«Veatu. Valelikud võrgutajad. 2. raamat» читать онлайн книгу 📙 автора Sara Shepard на MyBook.ru
  2. Контркультура
  3. ⭐️Sara Shepard
  4. 📚«Veatu. Valelikud võrgutajad. 2. raamat»
Veatu. Valelikud võrgutajad. 2. raamat

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге
Neli valelikku võrgutajat on endiselt väga pahad tüdrukud. Spencer lõi oma õe poisi üle. Aria südame murdis ta inglise keele ja kirjanduse õpetaja. Emilyle meeldib ta uus sõbranna Maya... märksa rohkem kui lihtsalt sõbranna. Hanna kinnisidee täiuslik välja näha on teinud ta sõna otseses mõttes haigeks. Aga tüdrukute kõige kohutavam saladus on nii skandaalne, et tõde hävitaks nende elud igaveseks. Ja miks ma ei peaks rääkima? Nad on ju väärt, et kõigest ilma jääda. Iga kortsus kirja, pahelise online-sõnumi ja kättemaksuhimulise sms-iga, mis ma saadan, vean need valelikud võrgutajad põhja. Uskuge mind, mul on piisavalt soppa, et nad elusalt matta. „Veatu” on teine osa „Valelike võrgutajate” romaanisarjast, mille põhjal valminud telesarja Pretty Little Liars näidati ka Eestis Kanal2 ekraanil. 312 lk

читайте онлайн полную версию книги «Veatu. Valelikud võrgutajad. 2. raamat» автора Sara Shepard на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Veatu. Valelikud võrgutajad. 2. raamat» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: