«Minu Kairo. Kakofoonia Niiluse kallastel» читать онлайн книгу 📙 автора Saale Fischer на MyBook.ru
  2. Книги о путешествиях
  3. ⭐️Saale Fischer
  4. 📚«Minu Kairo. Kakofoonia Niiluse kallastel»
Minu Kairo. Kakofoonia Niiluse kallastel

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Egiptus ahvatleb turiste igikestva päikesepaiste ning püramiididega. Kõrberiigi pealinn Kairo oma 20miljonilise elanikkonnaga on aga parasjagu nii suur, kirev ja võimalusterohke, et pakub läbi paksu sudu paistva päikese ka ridamisi muid ahvatlusi: kulinaarseid, kultuurilisi ja karjäärilisi.

Minu abikaasat ahvatles töö Kairo Saksa ülikooli juures, mind võimalus kolida vaikselt suikuvast Saksa kolkalinnast pulbitsevasse maailmametropoli.

Peale esimest suurt ehmatust ning otse silme ees terendavat igavusesurma osutus Kairo kokkuvõttes heldeks võõrustajaks: huvitavate sündmuste jadal ei paistnud lõppu tulevat, neist kõige põrutavam oli kahtlemata sattumine araabia kevade keskmesse. Kahe ja poole aastasele ajateljele mahtus veel kõvasti action’it alates meie kolmanda lapse sünnist Niiluses asuval Manyali saarel, lõpetades Saksa kiriku kolihunnikust leitud klavessiini elustamise või eesti laste laulu- ja mänguringi vedamisega.

Saale Fischer

читайте онлайн полную версию книги «Minu Kairo. Kakofoonia Niiluse kallastel» автора Saale Fischer на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Minu Kairo. Kakofoonia Niiluse kallastel» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: