«Четвертий вимір. Шрами на скалі (збірник)» читать онлайн книгу 📙 автора Романа Іваничука на MyBook.ru
  2. Историческая литература
  3. ⭐️Роман Іваничук
  4. 📚«Четвертий вимір. Шрами на скалі (збірник)»
Четвертий вимір. Шрами на скалі (збірник)

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Стандарт

(0 оценок)

Четвертий вимір. Шрами на скалі (збірник)

483 печатные страницы

229 руб.

Доступ к классике и бестселлерам от 1 месяца

Оцените книгу
О книге

Роман Іваничук – автор п’ятнадцяти історичних творів, в яких він намагається заповнити білі плями в нашій історії, розповідає про видатних діячів України минулих часів.

За роман «Четвертий вимір» письменник був удостоєний Національної премії ім. Шевченка. Цей твір присвячений Миколі Гулаку, другу і соратнику Кобзаря, відомому математику, юристу, перекладачу-поліглоту, котрий володів майже двадцятьма мовами, людині, яка після ув’язнення в Шліссельбурзькій фортеці за свою діяльність у Кирило-Мефодіївському товаристві не мала права повернтися в рідну Україну.

У романі «Шрами на скалі» йдеться про останні роки видатного українського письменника Івана Франка.

читайте онлайн полную версию книги «Четвертий вимір. Шрами на скалі (збірник)» автора Роман Іваничук на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Четвертий вимір. Шрами на скалі (збірник)» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: