khlopchyna

Поки читав книгу, поволі згадував сюжет першої частини.

Чесно кажучи, якось важко давались перші розділи. Так, вони цікаві, але щось не пішло.. Зате потім, після сторінки десь 150-ї, я таки втягнувся в сюжет і по правді, давно не отримував такого задоволення від читання. І я навіть радів, що книга має аж 450 сторінок. Дивовижно ще те, що у ці 450 сторінок вміщається всього лиш 3 дні! Дивний сюжет, дивні пригоди та дивні надзвичайні діти, ось що є фундаментом цієї книги.

Звісно, свою справу зробили і фотографії, деякі справжні, деякі оброблені. Чудова фішка в автора, саме вони дають поштовх до того, що книгу хочеться читати в паперовому варіанті. З усіма фото можна ознайомитись тут, хоч я не раджу, бо це може зіпсувати враження від книги.

До речі, до книги існують трейлери(О_о)! Перший тут, а другий тут.

mokasin

Читаючи продовження дивної історії (закінчення першої частини мені аж ніяк не сподобалося), не раз ловив себе на думці: "Що за нісенітниця! Казка для малят якась!". Але в кінці, коли постало питання оцінювання твору, рука сама собою потяглася до твердої четвірки. Дивина та й годі!
    Класичний сюжет, коли "команда", кожен член якої володіє особливою здібністю, бореться з ворогами... Класичне закінчення, яке змушує чекати продовження... І геніальна ідея зі старими фото, якими у прямому сенсі "рябить" видання.

kate_kassie

Коли починала читати, признаюся чесно, вже трохи підзабула події першої книги, але швидко втягнулася.
    Мушу одразу сказати, що першка книга сподобалася набагато більше.
    Ця вийшла місцями трохи нуднуватою і розтягнутою, але в кінці звичайно все компенсувалося неочікуваним вивертом. І автор знову залишив нас в очікуванні наступної частини історії.
    Щодо героїв, то діти ( дивні) залишились такими ж як і були, а от Джейкоб виріс і подорослішав у своїх судженнях.
    Поява нових персонажів, не менш колоритних вже знайомих нам зробила сюжет цікавіше.
    Ну що ж, чекаємо на продовження.

Masher1971

Ця історія просто дивовижна!!!! Я уже з головою поринула у надзвичайний світ дивних і не хочу повертатися назад:))) Не очікувала такого ефекту від цієї книги.