Рецензия Bookoedka на книгу — Рене Моборн «Стратегия голубого океана. Как найти или создать рынок, свободный от других игроков» — MyBook

Отзыв на книгу «Стратегия голубого океана. Как найти или создать рынок, свободный от других игроков»

Bookoedka

Якщо вам пощастило побувати на лекціях Павла Шеремети, то ви точно знаєте, що бізнес-середовище можна умовно поділити на червоні та блакитні океани :) У перших учасники змушені плавати, обганяючи конкурентів в уже відомих галузях – такі собі криваві перегони. У других попит лише створюється, бо цей простір вільний від конкуренції.

Книга Рене Моборн та Чана Кіма, які керують Інститутом Стратегії Блакитного Океану та входять в п’ятірку кращих мислителів світу (англ. World Thinkers), присвячена «блакитній» філософії успіху, яка не про боротьбу, а про відкриття та власному шляху. В принципі, у загальних рисах зі стратегічною канвою галузі та створенням блакитного океану на стику галузей (теоретично) я була знайома ще з часів конкурсних виступів на кафедрі менеджменту у КНУ ім. Т.Г.Шевченка, але насправді проникнутися змогла після прочитання книги.

Однозначно mustread.

18 февраля 2019