Рецензия LeRoRiYa на книгу — Пауло Коэльо «Рукопис, знайдений в Аккрі» — MyBook

Отзыв на книгу «Рукопис, знайдений в Аккрі»

LeRoRiYa

У циклі природи не існують ані перемога, ані поразка: існує рух.

Ніщо в цьому світі не є непотрібним із погляду Бога. Усе має причину для існування.

Не намагайся бути корисним. Намагайся бути самим собою; цього досить і в цьому вся суть.

Життя ніколи не буває не корисним. Кожна душа, яка спустилася на землю, мала причину з'явитися тут.

Мріяти - не означає наражати себе на ризик. Небезпека виникає тоді, коли ти намагаєшся перетворити мрії на дійсність.

Шрами говорять гучніше, аніж лезо меча, яке їх спричинило.

От в цій цитації вся суть нової книжки Коельйо. Не можу сказати, що я велика шанувальниця цього португальського феномена з незвичайною долею, але ця книжка мені сподобалася. Не пошкодувала, що купила і прочитала її. Я б порекомендувала її для обов'язкового прочитання всім шанувальникам творчості автора, але ще більше я б порадила її тим, хто ще взагалі не читав Коельйо. Для першого знайомства - це саме те, що треба, бо точно сподобається. Хоча філософію Пауло Коельйо (а всі його книжки - втілення його своєрідної філософії) не всім до душі, але особисто на мене цей конкретний роман справив враження. Це однозначно книжка, варта прочитання.
Трохи дивно, що це тільки перша рецензія. До речі, на ЛайвЛіб у російськомовного варіанта цієї книжки всього лише два відгуки. Деаметрально протилежні щодо одна одної. якщо вам цікаво.

10 июня 2013