«Хіба ревуть воли, як ясла повні» читать бесплатно онлайн книгу 📙 автора Панаса Мирного в электронной библиотеке MyBook
  2. Зарубежная классика
  3. ⭐️Панас Мирный
  4. 📚«Хіба ревуть воли, як ясла повні»
Хіба ревуть воли, як ясла повні

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Бесплатно

4.4
(5 оценок)

Хіба ревуть воли, як ясла повні

369 печатных страниц

Время чтения ≈ 10ч

2016 год

12+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

читайте онлайн полную версию книги «Хіба ревуть воли, як ясла повні» автора Панас Мирный на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Хіба ревуть воли, як ясла повні» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Объем:
Год издания:
2016
Время на чтение:
10 ч.
Правообладатель
636 книг
Краще б я тебе, сину, не зродила, або, зродивши, взяла за ноги та об пень головою, нiж тепер вiд тебе таку зневагу приймати!..
7 января 2017

Так оця-то Христя, низенька, чорнявенька, не дуже хорошої вроди дiвчина, якось ненароком запала Грицьковi в серце. Забув Грицько про великий посаг, який думав затягти за жiнкою; годi думати про якусь незвичайну красу, — давай лицятися та женихатися з Христею... Недовго й тяглися її любощi: пiсля водохрестя заслав Грицько старостiв до Христi, а через тиждень нашi молодi й побралися.
5 октября 2016

Тихенький подихав вiтер, шевелив її невеличкими чорними кучерями, що повибивались на висках з товстої та довгої коси, маяв червоною широкою стьожкою, заплетеною в косу, й розносив по полю журливу пiсню... По сумному голосу, по задуманому личку можна було помiтити, що дiвчина не жила без лиха
5 октября 2016