«Вишневі усмішки. Заборонені твори» читать онлайн книгу 📙 автора Остапа Вишни на MyBook.ru
  2. Юмористическая проза
  3. ⭐️Остап Вишня
  4. 📚«Вишневі усмішки. Заборонені твори»
Вишневі усмішки. Заборонені твори

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

До цієї унікальної збірки увійшли найвизначніші твори Остапа Вишні різних років, а также фейлетони, що видаються вперше. Тепер, за сприяння Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка, первозданний вигляд «Усмішок» відтворено і ви можете насолоджуватися колись забороненими та скороченими, а тепер відновленими взірцями цього самобутнього жанру в повному обсязі.

Видання друге, доповнене.

читайте онлайн полную версию книги «Вишневі усмішки. Заборонені твори» автора Остап Вишня на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Вишневі усмішки. Заборонені твори» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
30 июля 2021
ISBN (EAN):
Время на чтение:
9 ч.
А взагалі, щоб із Харкова зробити Берлін, треба робити. Не сидіти й не дивитись на небо, думаючи, «чому я не сокіл, чому не літаю», а робити, шукаючи «свою долю» в себе під носом, а не на небі. У нас тієї «долі» на чотири Німеччини вистачить, так ми ж її не бачимо, ми все ще на небо поглядаємо, повилазило б нам!
15 ноября 2016

Коли ж ти робитимеш, коли тут тобі: одно ходи та крадь. Одно ходи та крадь. Крадь і не озирайся, бо ніхто його не стереже, ніхто не всадить тобі заряду солі в твою індивідуальність.
15 ноября 2016

– Що ви мені, кажу, дойч, франсе, інгліш… Перелякали, думаєте. Та я з такої країни, що своєї рідної мови не знає, а ви мені: «інгліш».

Автор книги