«Мисливські усмішки (збірник)» читать онлайн книгу 📙 автора Остапа Вишни на MyBook.ru
  2. Юмористическая проза
  3. ⭐️Остап Вишня
  4. 📚«Мисливські усмішки (збірник)»
Мисливські усмішки (збірник)

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Стандарт

229 руб.

Доступ к классике и бестселлерам от 1 месяца

Оцените книгу
О книге

«Мисливські усмішки» відомого українського письменника Остапа Вишні вже понад півсторіччя веселять нас – читати їх без сміху неможливо. Герой цих оповідань – кумедний, трохи дивакуватий у своєму священнодійстві збирання на полювання, в очікуванні зайця або лисиці, в поверненні додому – здебільшого без здобичі або і без рушниці чи шапки. Але завжди він іронічний до себе, доброзичливий і наївний, як дитина. І головне для нього – не трофей, а спілкування з природою.

читайте онлайн полную версию книги «Мисливські усмішки (збірник)» автора Остап Вишня на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Мисливські усмішки (збірник)» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Время на чтение:
6 ч.
Правообладатель
1 661 книга
Не любив «Руського паломника», що його років дванадцять підряд читала мати. Велика дуже книжка
19 марта 2020

Пам’ятаю, як попався мені Соломонів «Оракул». Цілими днями сидів над ним та кульки з хліба пускав на оте коло з числами різними. Пускаю, аж у голові макітриться, поки прийде мати, вхопить того «Оракула» та по голові – трах!
19 марта 2020

Книга, що найсильніше на мене враження справила в моїм житті, – це «Катехізис» Філарета. До чого ж противна книжка!

Автор книги