«Польові дослідження з українського сексу» читать онлайн книгу 📙 автора Оксаны Забужко на MyBook.ru
  2. Современная зарубежная литература
  3. ⭐️Оксана Забужко
  4. 📚«Польові дослідження з українського сексу»
Польові дослідження з українського сексу

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

Премиум

3.78
(9 оценок)

Польові дослідження з українського сексу

129 печатных страниц

Время чтения ≈ 4ч

2014 год

18+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

«Сексуальна одіссея художника й поетеси, розгортаючись в Україні й Америці кінця XX століття, обертається правдивою середньовічною містерією, у якій героїня проходить кругами недавньої української історії, щоб зустрітися віч-на-віч із Дияволом…»

Після першої публікації (1996) роман став помітною подією в українському літературному житті через відверті еротичні сцени та сміливі міркування про українську та жіночу ідентичність. Витримавши на сьогодні вже більше десяти перевидань, роман і далі впевнено лідирує в усіх рейтингах продажу нового українського письменства. Перекладений у багатьох європейських країнах, неодноразово інсценізований та антологізований, цей новаторський твір по праву входить до «золотого фонду» сучасної літератури.

читайте онлайн полную версию книги «Польові дослідження з українського сексу» автора Оксана Забужко на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Польові дослідження з українського сексу» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
2014
ISBN (EAN):
Время на чтение:
4 ч.
ми створили пречудовий світ, і прийміть, будь ласка, з цієї нагоди вітання од «USAіr», і од СіЕн-Ен, і од Сі-Ай-Ей, і уруґвайської наркомафії, і румунської секурітате, і од ЦК Компартії Китаю, і од мільйонів убивць по всіх тюрмах світу, і десятків мільйонів, що ходять на волі, і од п’яти тисяч зачатих ґвалтом сараєвських байстрят, що коли-небудь же повиростають, і – зростай, пречудовий світе, от, власне, і все, що я хотіла сказати, дякую за увагу, леді й джентльмени, приємного вам польоту.
3 января 2018

Короткий курс психоаналізу, шлях до душевного здоров’я: знайти причину, і проблема зніметься сама собою. Чому досі нікому не спало на думку, що те саме можна б проробляти й з народами: пропсихоаналізував гарненько цілу національну історію – і попустить, як рукою зніме. Література як форма національної терапії. А що, not a bad іdea.[68] Шкода, що в нас, власне, нема літератури.
3 января 2018

Рабство є інфікованість страхом. А страх убиває любов. А без любови – і діти, і вірші, й картини – все робиться вагітне смертю.