«Melo žmonės» читать онлайн книгу 📙 автора Morgan Peck на MyBook.ru
Melo žmonės

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

16+

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

Pasaulinio bestselerio Nepramintuoju taku autorius – vienas žymiausių pasaulyje autoritetų religijos ir psichologijos sąsajų klausimais – dr. Morganas Scottas Peckas knygoje Melo žmonės neria į žmogaus tamsumas, aiškindamasis žmogiškojo blogio esmę. Autorius pasakoja pacientų, sutiktų gydytojo praktikoje, istorijas ir pateikia daugybę žmogiškosios destrukcijos pavyzdžių iš kasdienio gyvenimo.

Neverta tikėtis išnaikinti žmogiškąjį blogį, kol nesugebame pažvelgti jam tiesiai į akis. Vaizdas – ne iš maloniųjų. Daugelis sakė, kad ankstesnioji mano knyga Nepramintuoju taku buvo šviesi. Ši knyga – ne tokia. Joje rašoma apie mūsų tamsiąją pusę ir dažniausiai pasakojama apie pačius blogiausius mūsų visuomenės atstovus. Pagrindinis šios knygos tikslas – šiuos konkrečius žmones ir apskritai žmogiškąjį blogį ištyrinėti moksliškai. […] Vertinimas visuomet bus labai pavojingas, jei pirmiausia kritiškai nepažvelgsime į save ir neišsigydysime savo skaudulių. Kova su žmogiškuoju blogiu visuomet prasideda nuo savęs, o mūsų pačių apsivalymas visada bus pats galingiausias mūsų ginklas.

M. S. Peckas

читайте онлайн полную версию книги «Melo žmonės» автора Morgan Peck на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Melo žmonės» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
Дата написания: