«Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda» читать онлайн книгу 📙 автора Mihkel Raud на MyBook.ru
  2. Саморазвитие, личностный рост
  3. ⭐️Mihkel Raud
  4. 📚«Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda»
Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda

Отсканируйте код для установки мобильного приложения MyBook

Недоступна

2017 год

Эта книга недоступна.

Узнать, почему
О книге

See on elulooline eneseabiraamat, mis algab seal, kus lõppes minu romaan „Musta pori näkku”. 21-aastaselt seisin ma lihtsa valiku ees: kas joon veel mõne kuu ja suren ära või keeran pudelile lõplikult korgi peale ja jään ellu. Ma otsustasin elada. Järgneva 25 aastaga sai minust tuntud muusik, edukas kirjanik, nõutud saatejuht ja kardetud talendikohtunik. Selles raamatus tutvustan ma nippe, mida ma kõige selle saavutamiseks kasutasin. Tarvita neid targalt ja sa jõuad palju kaugemale kui mina.

Mihkel Raud

читайте онлайн полную версию книги «Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda» автора Mihkel Raud на сайте электронной библиотеки MyBook.ru. Скачивайте приложения для iOS или Android и читайте «Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda» где угодно даже без интернета.

Подробная информация
ISBN (EAN):
Время на чтение:
8 ч.
Правообладатель
Tai köök on jumalik, eriti see Tai köök, mida Tais antakse.
22 апреля 2021

Tai kuningriigi pealinn on nii põnev koht, et paarist lõigust jääb selle kirjeldamiseks väheks.
22 апреля 2021

Tai viis tärni on vähemalt kaheksa Euroopa ja kaksteist Ameerika oma. Tee endale teene ja peatu kas või üheks ööks Peninsulas, Mandarin Orientalis või tegelikult ükskõik millises Bangkoki tipphotellis.