Читайте и слушайте
167 000 книг и 11 000 аудиокниг

Отзывы на книгу «Ключ від Королівства»

2 отзыва
VikaViktoria

Продовжую своє знайомство з Дяченками. Це 4 книга прочитана мною у подружжя письменників.
Книга виявилася для мене відкриттям. До цього від книг Дяченків в мене залишалися змішані відчуття, а тут все зрозуміло. Ця книга не схожа на ті, що я читала у Дяченків до неї.Мені дуже сподобалася книга. Все написане дуже легкою і простою мовою..
Цікаво було спостерігати за мандруючим королівством. Маги, принцеси, принц, король, закляття, потворні створіння... Все це наскільки захопливо, що не можна відірватися.
Герої цікаві.
Найбільше мені симпатизує король Оберон. Він спокійний, завжди стриманий, знає відповіді на всі запитання.
Головна героїня Ліна також цікавий персонаж. Я, читаючи, завжди себе ставила на її місце, і розуміла, що чинила б также.
Принц і принцеса зображені ненадійними особами. Думаючи тільки про себе, гублять довкола інших людей.
Тут ще й є лінія зі справжніми сучасним світом, в якому живе головна героїня. Та про неї йдеться мало, але це зовсім не псує книгу.
У книзі піднімаються такі теми, як дружба, кохання, зрада, вірність, почуття відповідальності.
Це перша книга трилогії, ну і як ви зрозуміли,на ній не зупинюся.

alena.b...@gmail.com

Эту книгу ждёт раздел "на иностранном языке"