Рецензии и отзывы на Небратні

4.5
    nathnenna_

"Небратні" Макса Кідрука - це ніщо інше як енциклопедія вікового протистояння між Україною й Росією, щедро приправлена авторськими спогадами, роздумами та прикладами з особистого життя. Правдива і систематизована інформація багатьом відкриє очі на сутність російсько-українського конфлікту, що "розпочався не на Майдані 2013 року, а щонайменше за декілька століть до цього" - так український письменник Андрій Любка відкликається про дану книгу. Погоджуватися із цим чи ні - судіть самі, однак хоча б для загального розвитку варто почитати.

MihajloKuzyak

Це перша книга Кідрука,яку я прочитав.Завдяки ній я дізнався дуже багато про істроію українського народу,визначні події,які відбувалися в процесі розвитку нашої нації та багато різних фактів,які мені було встидно не знати.Читаючи "Небратні",кожен українець повинен розуміти те,що ми унікальний народ,який не є одним із відростків Росії,а самостійним,потужним та незалежним народом.Автор дуже вміло відкрив мені очі на події,які відбувалися вже за мого життя:українську "сім'ю" та багато інших кримінальних організації,які функціонували на території нашої держави.
    Моя оцінка-4.Я гадаю,що автор здатен на більше.Дуже пишаюся,що не всі люди закривають очі на події які відбуваються у нашій країні,а ще й відверто про це говорять.Буду продовжувати читати Кідрука у електоронному варіанті.

mokasin

Погляд на російсько-українське сьогодення. Я не коментуватиму очевидні для вільно думаючих і дихаючих людей речі. Як і у випадку з автором - уже понад рік не спілкуюся зі своєю російською родиною. Час розсудить.

Перевод.

Взгляд на российско-украинское сегодня. Не хочу комментировать очевидные для свободно думающих и дышащих людей вещи. Как и в случае с автором - уже больше года прекратил общаться со своей русской родней. Время рассудит.

namorovychok

Складно аналізувати книгу, події, описані в якій почали відбуватись позавчора і на даному етапі не видно їм завершення. Та все-таки буду намагатись передати відчуття під час і опісля читання.

Напевне повторю всіх рідерів цієї книжки в тому, що дана книга може бути настільною для кожного українця, бо, справді, це посібник історії наших "дружній та братніх" відносин із північним сусідом. Вона не повністю оперта на нудну історичну констатацію фактів, але й на загальнодоступні журналістські розслідування, логічні міркування автора та простий аналіз дотичних подій.
    Прочитати її варто, особливо коли остогидла брехня та бруд, що ллється звідусіль, коли порожнеча появляється замість чіткої відповіді на питання "що відбувається в країні та коли це все закінчиться?". Думка автора і його позиція є суб'єктивними, та, беззаперечно, прочитати книгу просто НЕОБХІДНО!

Тоді вже зможемо відповісти на "Недружні, небратні...вороги?"